Pro syna je cesta k babičkám dostačující, říká Petr Suchoň. Popsal, jak stráví s rodinou zbytek prázdnin

Moderátor Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou
Moderátor Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou
Foto: Se svolením Petra Suchoně
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Nové příležitosti se naskytly sympatickému moderátorovi Petrovi Suchoňovi (37), který nastoupil do televize a především se stal otcem prvorozeného syna Sebastiana. Letní prázdniny tak tráví hlavně s rodinou a řeší pracovní povinnosti. Případná dovolená je v plánu, až bude chlapeček větší. "Synovi Sebastianovi byly už tři týdny, takže minimálně po dobu šestinedělí, ale i delší dobu, budeme v Česku. Pokud nám to syn dovolí, vezmeme ho třeba na podzim nebo možná v zimě poprvé někam »provětrat«, řekl novopečený tatínek pro ŽivotvČesku.cz.

Na začátku února oslavil Petr Suchoň tříleté výročí od svatby s krásnou Klárou Koukalovou (39), bývalou profesionální tenistkou. Na sociálních sítích oznámil v pondělí 19. července, že se stal otcem zdravého chlapečka, který dostal jméno Sebastian (původní význam je vznešený a ctihodný).

Především kvůli tomu, že teprve před třemi týdny přišlo miminko na svět a jeho manželka se nachází stále v šestinedělí, letní dovolené jsou pro letošní rok zkrátka pasé.

"Minimálně po dobu šestinedělí, ale i delší dobu, budeme určitě v Česku. Vlastně jediné výlety, které plánujeme, jsou návštěvy babiček – to je myslím pro syna zatím dostačující cesta. Jelikož jsem nastoupil do nového zaměstnání a jsem ve zkušební době, tak bych chtěl čas dělit mezi rodinu a práci. Na nějaké cestování bude čas určitě později," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s manželkou vyčkají nějaký čas, až bude Sebastian větší a bude si moct užít dovolenou společně s rodiči.

"Pokud nám to syn dovolí, tak ho třeba vezmeme na podzim nebo možná v zimě poprvé někam »provětrat« (směje se)," dodal sympatický moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.