Problémy s plešatěním vygradovaly. Bývalý idol žen Robbie Williams si nechal úplně oholit hlavu

Zpěvák Robbie Williams
Zpěvák Robbie Williams
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2021

Zpěvák Robbie Williams (47), který dříve býval idolem žen, se dlouhodobě potýká s problémy, které se týkají jeho vlasů. S plešatěním se odmítal smířit a hned dvakrát podstoupil transplantaci vlasů. Nyní se odhodlal k velkému kroku a jeho manželka Ayda Fieldová (42) mu hlavu oholila. Videem z procesu se pak pochlubila na sociálních sítích.

Robbie Williams byl svého času idolem žen a dívek téměř po celém světě. Už roky ho ale trápí nedostatek ve formě vypadávání vlasů, který se snažil řešit mnoha způsoby. Dvakrát byl dokonce i na transplantaci, i ta se ale ukázala být neúčinnou.

První transplantaci vlasů zpěvák podstoupil už v roce 2013. "Říká se, že když dost dlouho sedíte v kadeřnictví, nakonec vás ostříhají. Já mám za to, že když dost dlouho žijete v Los Angeles, nakonec podstoupíte nějakou operaci. Měl jsem 3 měsíce volno a začal jsem se nudit, tak jsem si nechal nastřelit vlasy. Ani jsem to nepotřeboval," řekl Robbie v pořadu The Graham Norton Show.

Problémy s plešatěním začaly nenápadně, Williamsovi se nejprve vytvořily jen kouty, které trápí mnoho mužů, dále se potíž ale často nerozrůstá. Později ale začal mít menší lysiny i vzadu na hlavě. "Je to nepříjemné, člověku to pošramotí sebevědomí, ale pokud znáte někoho, komu řídnou vlasy a nevidí to, musíte mu to říct. Musí si to uvědomit a vyřešit to," sdělil zpěvák v podcastu Clarka Carlislea.

"Zanedlouho jdu na další transplantaci. Vlasů mi ubývá a tentokrát je to opravdu potřeba. Občas vypadám, jako bych měl v hlavě díry," rozesmutnil se Robbie Williams v listopadu 2020 a na zákrok skutečně šel. K ničemu ale nebyl, vlasy se totiž neuchytily a tak musel nyní přistoupit na zásadní krok.

Zpěvákova manželka na Instagramu zveřejnila video, na kterém Robbiemu oholila hlavu. "Když jde o vlasy, je to všechno, nebo nic. Aktuálně spíš nic," napsala k záběrům, na kterých zpěvák a bývalý člen skupiny Take That nevypadá zrovna šťastně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.