Problémy spojené s covidem překonala. Hana Zagorová ukázala, jak je ve formě po boku Zlatého slavíka

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2021

Zpěvačka Hana Zagorová (75) neprožila zrovna pohádkový rok. Nakazila se nemocí covid-19 a následně i s postcovidovým syndromem skončila v péči lékařů. Nyní se zdá, že je v mnohem lepší formě. Oznámila, že se zpěvákem Markem Ztraceným (36) natočila vánoční píseň a její fanoušci se tak mají opět na co těšit. "Dnes už na to vzpomínat ani nechci," řekla o covidu pro ŽivotvČesku.cz Hana Zagorová ještě před svým posledním kolapsem.

Ještě v říjnu zdravotní stav Hany Zagorové nebyl příliš dobrý. Na konci září skončila v nemocnici s postcovidovým syndromem a z důvodů problémů s poruchou krvetvorby je pod dohledem lékařů. Zdá se ale, že závěr listopadu už je pro ni o něco příznivější. Národem milovaná zpěvačka měla totiž dostatek energie na to, aby spolu s Markem Ztraceným, který před víkendem získal prvenství v anketě Český slavík, nazpívala vánoční píseň.

"Včera jsme natáčeli nový duet s Markem Ztraceným - Vánoční. Premiéru uslyšíte v rádiích 28. listopadu a já už se těším! Od včerejška si nic jiného nezpívám," napsala Hana Zagorová na sociální síť Instagram, kam umístila i svátečně laděný snímek se svým pěveckým kolegou.

Největší strach měli fanoušci o manželku Štefana Margity v září, kdy nějakou dobu o jejím zdravotním stavu nic netušili. Zdravotně se jí přitížilo a do nemocnice ji vezla záchranka, kterou volal právě vyděšený Margita. Oceňovaná umělkyně se pak vyjádřila dalšího dne, aby své příznivce uklidnila. "Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku," uvedla tehdy Hana Zagorová.

Nyní interpretka oblíbených písní, jakými jsou Duhová víla, Můj čas či Je naprosto nezbytné a mnoha dalších, věří, že trápení související s covidem-19 už má za sebou. Ještě před svým posledním převozem do nemocnice redakci ŽivotvČesku.cz řekla, že se ohlížet odmítá. "Dnes už na to vzpomínat ani nechci, je to za mnou," věřila optimisticky Hana Zagorová. Všichni unisono přejí, aby pro ni covid byl už skutečně minulostí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.