Prodává se Škoda Fabia po Karlu Gottovi. Cena je astronomická

foto: autoscout24 - Škoda Fabia po Gottovi.
foto: autoscout24 – Škoda Fabia po Gottovi.
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 4. 2020

Na internetovém autobazaru Autoscout24 se objevil velmi pozoruhodný inzerát, který by mohl přilákat zejména fanoušky zesnulého Karla Gotta. Prodejce nabízí vůz Škoda Fabia za částku 30 tisíc euro - v přepočtu 817 tisíc korun. Cenu umocňuje skutečnost, že vůz údajně patřil právě Karlu Gottovi.

Vůz má najeto pouhých 161 tisíc kilometrů. Poprvé vyjel na silnice v roce 2001. Jeho interiér je velmi zachovalý. Prodejce dokládá ve velkém technickém průkazu, že vůz patřil hudební legendě.

Zprvu to může působit, že jde o běžnou ojetinu, kterých je po bazarech tisíce. Ovšem škodovka na snímcích je něčím unikátní. Především, že patřila Karlu Gottovi. A i proto současný majitel nasadil cenovou laťku hodně vysoko.

Gott je zapsán

„K vozidlu je velký techničák, servisní knížka a klíče se štítkem z prodejny, kde je Karel Gott samozřejmě zapsán. Doklady k nahlédnutí na místě kupujícímu. Vozidlo bude prodáno nejvyšší nabídce,“ uvádí prodejce ve svém inzerátu.

Jestli se dočká a někdo vůz, který cenou přesahuje 800 tisíc korun koupí, je otázkou. Jistě se ale mnoho fanoušků najde, kteří by chtěli Gottovu škodovku mít ve své garáži.

Jak vypadá vůz uvnitř najdete v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.