Reklama:

Profesionální tanečník Jan Onder odhalil svůj tip, kdo by se mohl stát vítězem StarDance. Rozhodovat ale budou výkony, zdůraznil

Jan Onder
Jan Onder
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 12. 2023

Taneční soutěž StarDance aneb Když hvězdy tančí… v sobotu vstoupí do svého devátého kola. Na parketu se předvedou zbývající čtyři taneční páry. Pro ŽivotvČesku.cz nepravidelně poskytuje komentáře k aktuální řadě soutěže mistr v tanci Jan Onder, který si dokáže představit, že v letošním ročníku o »nejcennější kov« svede souboj Eva Adamczyková a Jakub Mazůch. Z jeho slov vyplynulo, že úspěšná sportovkyně je velmi pohybově nadaná, zároveň jeho pohledem je i charismatická. Právě to může být rozhodující.

Reklama:

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila Jana Ondera s dotazem, jak úspěšnou sportovkyni na tanečním parketě hodnotí.

Reklama:

"Je zřejmý a výrazný její sportovní talent, tudíž má oproti jiným výhodu. Když se k tomu přidá Evino charisma, má velkou šanci na úspěch," sdělil profesionální tanečník pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si umí představit Evu Adamczykovou a Jakuba Mazůcha jako vítězný pár, ale rozhodovat budou výkony soutěžících.

V uplynulém kole si Jan Onder tipnul, kdo půjde z kola ven. "Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou," sdělil pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaný profesionální učitel tance s tím, že vyřazení nikomu nepřeje, ale je to zkrátka soutěž. Jeho tip ale nebyl přesný - nakonec se loučil pár Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Do devátého kola nastoupí:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: