Reklama:

Prolomil hradbu mlčení a promluvil o dalším dítěti. Jakub Prachař je po boku Sary Sandevy velmi šťastný

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2023

S tmavovlasou herečkou Sarou Sandevou (25) je Jakub Prachař (39), kterého jeho maminka Dana Batulková (64) pro ŽivotvČesku.cz nedávno vylíčila jako velmi laskavého člověka, nejspíš skutečně velmi šťastný. Obyčejně totiž o svém soukromí prakticky nemluví, nyní ale udělal výjimku a novinářům přiznal, že by si přál dalšího potomka.

Reklama:

Malá Mia Prachařová (5), kterou má oblíbený herec se svou exmanželkou, moderátorkou Agátou Hanychovou (37), bude mít v budoucnu nejspíš skutečně hodně sourozenců. Její tatínek se totiž pro novináře z redakce Super nechal slyšet, že by si další dítě přál. Z maminčiny strany má zatím holčička staršího bratra Kryšpína (11) a v dubnu se narodí sestra Rozárka, kterou bývalá modelka čeká s novým mužem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54).

Reklama:

Jakub Prachař na premiéře na pražském Smíchově představil novou romantickou komedii Buď chlap!, ve které ztvárnil ústřední postavu mladíka, kterého partnerka pošle na kurz osobního rozvoje pro muže, protože se jí zdá příliš dětinský. Co má se svým hrdinou společného, popsal pro novináře s humorem. "Asi jsem byl vždycky dostatečně vyspělý. I když mentálně ne. To je mi někdy patnáct, někdy sedmnáct. Má to takové výkyvy a už asi zůstane do smrti," prozradil serveru Super v dobrém rozmaru a dodal, že si díky tomu alespoň dobře rozumí se svou pětiletou dcerou.

"Řekl bych, že už mě přerostla. Holky jsou vždycky napřed. Ale to nevadí, žena vás v životě vždycky přeroste a tak to má být. Možná by to teď chtělo kluka, ale nevadilo by mi, kdybych měl další dceru. Holky jsou fakt lepší," otevřeně novinářům řekl Jakub Prachař, jak se staví k myšlence, že by měl mít dalšího potomka.

Nejen o možnosti rozšíření rodiny fanoušci slavné dvojice poměrně často spekulují. Jednou z dalších otázek obvykle bývá, zda páru náhodou již brzy nebudou vyzvánět svatební zvony. Odpověď na tuto otázku si obě hrdličky zatím nechávají pro sebe, ale je jisté, že vedle Jakuba Prachaře, kterého jeho maminka Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz popsala jako velmi laskavého člověka se srdcem na pravém místě, vypadá Sara Sandeva velmi spokojeně.

"Kuba je velmi talentovaný kluk. Je hrozně příjemný, má v sobě úctu a já ho mám hrozně ráda. Já nerada vypočítávám za prvé, za druhé a podobně. Kuba je zkrátka slušně vychovaný kluk a je velice talentovaný," pochválila herce pro ŽivotvČesku.cz také herecká kolegyně Jiřina Bohdalová (91) s tím, že žena, která se ocitne po jeho boku, může hovořit o štěstí.

Herečka makedonského původu Sara Sandeva se s Jakubem Prachařem sblížila v roce 2021 při natáčení krimiseriálu »Dvojka na zabití«. Třináctiletý věkový rozdíl pro dvojici nebyl žádný problém. Naopak pohledná umělkyně opakovaně sdělila, že vztahy nejsou až tak o věku, ale o tom, jací partneři jsou jako lidé.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: