Proměna Emmy Buntonové ze Spice Girls: 45letá zpěvačka oslňuje dívčím půvabem a vzhledem panenky

Profimedia
Zpěvačka Emma Buntonová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 2. 6. 2021

Devadesátá léta jsou spojena s fenomenálním úspěchem několika hudebních uskupení, mezi které patří nepochybně také britská dívčí kapela Spice Girls. Pětice pohledných zpěvaček se svými hity jako Wannabe nebo Viva Forever či 2 Become 1 bořila přední příčky hitparád a získala si obrovskou popularitu po celém světě. Jednou z členek byla Angličanka Emma Buntonová (45), která byla typická svými culíky a roztomilým úsměvem. Od roku založení hudebního fenoménu uplyne 27 let a i přesto snad blond zpěvačka zapomíná stárnout.

Spice Girls jsou podle BBC nejprodávanější dívčí skupinou všech dob. Vytvořily si kult fanoušků, inspirovaly svět módy a vtrhly na populární scénu 90. let jako svěží vítr. Přezdívku Baby si vysloužila zpěvačka Emma Buntonová, která byla jednou z tváří kapely. Společně s Geri Halliwellovou (48), Melanií Brownovou (46), Melanií Chisholmovou (47) a Victorií Adamsovou, provdanou Beckhamovou (47) se staly ikonami nejen hudebního odvětví, ale i světa módy.

"»Dívčí síla« byla fenoménem. Někteří tvrdí, že to bylo jejich feministické prozření, jiní to zas odsuzují jako umíráček pro feminismus. A pro mnohé to bylo prostě něco, co přímo křičelo na kluky na hřišti. Stále jsem spojená s přezdívkou Baby – jako teenager jsem to považovala za zábavné. Samozřejmě jsme měly vzestupy a pády. Všechny si jedna druhé navzájem vážíme a ctíme se. Na začátku to bylo trochu hektičtější, ale nikdy o to nechceme přijít," řekla Emma Buntonová pro web Inews.co.uk.

Roky společné kariéry je nakonec dovedly k myšlence vrhnout se na vlastní sólové dráhy a pětice jako Spice Girls skončila. Pohledná blondýnka vydala první sólové album s názvem A Girl Like Me v roce 2001. V oboru se neztratila, ale prokázala mnohem širší záběr schopností – kromě těch hudebních působí také jako herečka, dabérka, moderátorka, modelka a ovládá bojová umění – konkrétně karate. Před pěti lety došlo na comeback Spice Girls, ale jak už to tak bývá, ani ten nakonec nevyšel podle představ všech členek skupiny.

Emma Buntonová je v současné době hvězdou sociálních sítí, kde má přes 1,2 milionu sledujících a vlastní i kanál na oblíbeném videoportálu YouTube. V lednu 2007 oznámila s partnerem a zpěvákem Jadem Jonesem (42), že čekají prvního potomka a v srpnu přišel na svět jejich syn Beau Lee (13). V listopadu 2010 pak došlo na další radostnou zprávu – na cestě bylo druhé dítě, syn Tate Lee (10). Na Emminy 35. narozeniny se pár po 11letém vztahu zasnoubil.

Ani dalších 10 let neubralo zpěvačce na kráse a ve 45 letech září jako v dobách nejslavnější éry Spice Girls. S Jadem vychovávají dva syny a Emma, která má zvěčněný nápis »Baby Spice« jako tetování, zůstává aktivní mediální osobností, která se pohybuje hned v několika odvětvích. Definice pravého štěstí však netkví v úspěchu, ale nejdůležitější je pro ni rodina, kterou nadevše miluje . "Štěstí jsou moje děti. Když jsem s nimi, ať už děláme cokoli – hrajeme si na sluníčku nebo je ukládám do postele, přinášejí mi radost," dodala pro server Honestmum.com.

Herečka Roseanne Barrová (69), která je nejlépe známá ze sitcomu Roseanne, byla celý život...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu