Proměna Ginny Weasleyové z Harryho Pottera: Herečce Bonnie Wright bude 30 let a vyrostla z ní výrazná kráska

Herečka Bonnie Wrightová
Herečka Bonnie Wrightová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 12. 2020

Herečka Bonnie Wright (29) se proslavila rolí Ginny Weasleyové v úspěšné filmové sérii o čarodějném učni Harry Potterovi. Objevila se už v prvním díle s názvem Harry Potter a Kámen mudrců z roku 2001 a po tolika letech od natáčení se ze zrzavé dívenky proměnila v ženu, která okouzluje nejen svým hereckým talentem, ale také půvabem.

Britská herečka milovala herectví už od dětství a svůj talent projevovala především na školních představeních a různých akcích. Jako desetiletá dívenka získala významnou roli v potterovských filmech – postavu Ginny Weasleyové, sestry Ronna Weasleyho, který se přátelí s hlavním hrdinou Harry Potterem. Byl to pro ni velký životní zlom, který odstartoval její úspěšnou kariéru. Hlas jí propůjčila zkušená česká dabérka Julie Alexandridisová.

"Filmy o Harry Potterovi vypráví příběh, který oslovuje mnoho lidí. Díky tomu jsem poznala nové – mé vrstevníky nebo i starší. Je to obrovská součást jejich života. Potkávám také děti, které se do toho teprve dostávají. Jsem šťastná, že jsem hrála ve všech dílech Harryho Pottera, změnilo mi to život, protože za mnou chodí tolik lidí, kteří se mnou chtějí mluvit, poznat mě. Všechno mělo neskutečně pozitivní vliv," svěřila se Bonnie Wright, jak uvádí portál Insider.com.

Představitelka Ginny Weasleyové, která nakonec založí rodinu s Harry Potterem, sní o tom procestovat celý svět. Je hudebně nadaná – hraje na piano a zpívá. Jejím velkým idolem je americko-australská oscarová herečka Nicole Kidman (53).

Bonnie Wright už za dva měsíce oslaví 30. narozeniny a z malé holčičky vyrostla krásná žena, která je mimo jiné velkou milovnicí zvířat a bojuje za jejich práva i zlepšení stavu životního prostředí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.