Proměna Tomáše Savky: Promluvil o své o 11 let starší manželce, se kterou má krásnou dceru

Zpěvák Tomáš Savka
Zpěvák Tomáš Savka
Foto: Se svolením Tomáše Savky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2020

Úspěšný muzikálový zpěvák Tomáš Savka (36) je už více než dva roky pyšným tatínkem krásné dcerky Anny Viktorie. Jeho manželka Zuzana je sice o 11 let starší, ale jen málokdo by věřil, že její věk je vyšší než Tomášův. Celá rodinka si žije pohodový život v Praze, přestože zpěvák se pracovně pohybuje po celé republice.

Od slavné pěvecké soutěže, kde Tomáš předvedl velikost svého hlasu, uplynulo už dlouhých 16 let. "Hrozně jsem si to tehdy užil. Vlastně díky tomu jsem na sebe pěvecky upozornil a má kariéra se začala ubírat směrem, který jsem si vždy přál," řekl pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák, který si před lety zahrál v muzikálu Evita v roli Che, za kterou získal Cenu Thálie 2014.

I když se Tomáš řadí k velmi talentovaným zpěvákům, nejvíce ho naplňuje rodinný život.

S manželkou jsme spolu celkem devět let a v manželství pět a jsem pořád zamilovaný. Jsem rád, že jsem potkal tak úžasnou ženu. Každý den s rodinou si užívám a jsem rád za to, co jsme společně vybudovali,“ dodal pro ŽivotvČesku.cz Tomáš, který si žije velmi spokojený život a neskrýval své city ke své manželce - baletce Zuzaně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.