Zazářili v seriálu Most!. Takhle dnes vypadají hlavní hrdinové, kteří proslavili sídliště Chanov a hospodu Severku

(zleva) Petr Bažo, Zdeněk Godla a Julius Oračko
(zleva) Petr Bažo, Zdeněk Godla a Julius Oračko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Když se na televizních obrazovkách objevil seriál Most!, stal se okamžitě diváckým hitem. Dal šanci proslavit se trojici, která s filmováním měla minimální zkušenosti. Dodnes jsou ze sympatických chlapíků velcí kamarádi. Řeč je o Zdeňku Godlovi (46), Juliusu Oračkovi (37) a Petr Bažovi (59). "Pořád jsme v kontaktu a někdy společně i točíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Oračko, který v seriálu ztvárnil gaunera Laca.

Trojice herců na seriál vzpomíná s láskou. "Dalo mi to šanci, abych se stal opravdovým hercem," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, kterého doplnil Petr Bažo. "Díky seriálu mě poznávají lidé na ulici, občas se někdo se mnou vyfotí, je to příjemné," uvedl s tím, že nejvíce si užil natáčení v seriálové hospodě s názvem Severka.

Godla aktuálně natáčí několik snímků. A dokonce se stane hvězdou taneční soutěže StarDance. Oračko nedávno natáčel seriál Případy 1. oddělení pro Českou televizi a Bažo je častým hostem na společenských akcích, kam ho zvou pořadatelé.

Seriál Most! se vysílal v roce 2019. Osmidílný komediální televizní seriál České televize byl šestým výsledkem spolupráce Petra Kolečka a Jana Prušinovského. Děj se odehrává v severočeském Mostě, ale má přesah do sídliště Chanov.

"Trošku jsme od té doby zestárli, ale pořád jsme přátelé. To je na tom kouzelné, že nás seriál vlastně hodně sblížil," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Julius Oračko s tím, že je škoda, že nevzniklo pokračování. "Lidi by to určitě bavilo," dodal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.