Reklama:

Prošlé potraviny pro dítě, zanedbaná výchova a skladování veteše. Výměna manželek přinesla mnoho kontroverzí

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2024

Nejnovější epizoda Výměny manželek přinesla mnoho kontroverzních situací, které musely šokovat nejednoho diváka. Sára, maminka ročního Liama, se dostala do domácnosti Evy a Davida, kde vládl naprostý chaos. Nepořádek, skladování zbytečných věcí a prošlé potraviny se v Plzni řešily celých deset dní. Na druhé straně v Hradci Králové se řešilo flirtování, nemístné vtípky a neschopnost navázat vztah s malým Liamem. »Osm očí« poté probíhalo ve velmi divokém duchu. Kontroverzní díl okomentovala pro ŽivotvČesku.cz režisérka projektu Jana Rezková.

Reklama:

V bytě Evy a Davida v Plzni se pomalu nedalo hnout - mohla za to především záliba Evy, která sbírala veteš a vše skladovala všude možně po bytě. Díky zarovnaným pokojům si neměla její tříletá dcera Nela kde hrát. To však nebylo jediné, na co náhradní maminka Sára v průběhu natáčení narazila.

Reklama:

Dívka se bála vody, chovala se nevhodně k malému pejskovi, neuměla pít z hrnečku a měla na těle opruzeniny. Sára, jež byla ze situace v nové rodině šokovaná, se dala okamžitě do práce a chtěla nastolit nový řád. Submisivní David jí dal povolení, aby byt dala trochu dohromady.

Na druhé straně se v domácnosti Adély a Sáry řešila jedna kontroverze za druhou. Eva se rozpovídala vždy, když se vypnuly kamery, jenže Adéla hned druhý den téma z předešlého večera »vytáhla« rovnou před kamerou. Eva se tak nejednou dostala do trapné situace, kdy musela například vysvětlovat, jak probíhaly její návštěvy swingers klubu či musela obhajovat nejapný žert, který Adélu urazil.

Setkání mezi osmi očima bylo také více než divoké. Naštvaná Sára začala Evu konfrontovat s nedostatky, které v její domácnosti zaznamenala. Ještě větší šok ale Evu čekal doma, když zjistila, že náhradní manželka jí kompletně přeskládala celý byt. Obsah kumbálu, ve kterém skladovala svou milovanou veteš, se zmenšil a z koupelny zmizela plata s vajíčky, zavařeniny či cibule a krabice mléka.

Šokující epizodu okomentovala pro ŽivotvČesku.cz režisérka Výměny manželek Jana Rezková. "Jde o velmi divácky zajímavý díl. Řekla bych, že je to divoká epizoda, při které se divák dozví o zajímavých věcech, o kterých účastníci mluví zcela otevřeně," uvedla na dotaz redakce režisérka a kreativní producentka oblíbené reality show z českých domácností.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: