Prostě, ale emotivně se Miroslav Donutil vyjádřil k tomu, že bude dědeček. Jeho syn s partnerkou Sárou Affašovou se pochlubili těhotenským snímkem

Miroslav Donutil
Miroslav Donutil
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2022

Syn populárního herce Miroslava Donutila (71) se pochlubil radostnou novinkou. Se svou přítelkyní Sárou Affašovou (27) očekávají narození prvního společného potomka. "Těším se," prozradil skromně na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz nastávající dědeček, který na svého syna Martina Donutila (30) může být jen pyšný.

Syn herece je ve vztahu s hvězdou seriálu Ulice již od roku 2020. V tu dobu účinkovali v Městských divadlech pražských, kde to mezi nimi zajiskřilo při společné práci. Mladý pár šťastnou novinkou sdělil svým fanouškům prostřednictvím svých profilů na sociálních sítích symbolicky na Den matek.

O pokročilém stavu těhotenství seriálové herečky svědčí těhotenské bříško rýsující se pod sukní bílých šatů. Vše zachycuje fotografie, na níž syn slavného otce neváhal pokleknout a bříšku své vyvolené věnovat polibek. "Krásnej Den matek," připsala k výmluvné fotografii na svém Instagramu Sára Affašová, která před více než rokem na témže profilu sdílela informace o svých gynekologických problémech s hashtagem: »nejsmevtomsamy«. Její těhotenství tak navíc dá naději i všem dívkám, které trpí onemocněním spojeným s výskytem cyst na vaječnících.

Radost je však přece jen nejsilnější v nejbližší rodině nastávajícího páru. Martin Donutil je mladším ze dvou synů herecké legendy a jako jediný jde v otcových hereckých šlépějích. Miroslav Donutil očekává své vnouče s velkou radostí. "Ano, samozřejmě, těším se," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz legendární herec, který ztvárnil desítky skvělých rolí nejen ve filmu, ale divadle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.