První foto Pavla Nedvěda a Dary Rolins. Zpěvačka uvedla, že s legendárním fotbalistou tvoří pár

Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.sta[email protected]
Publikováno: 10. 12. 2021

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (49) a bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (49) zjistili, že je k sobě přitahuje více věcí, než jsou pracovní projekty. Podle zpěvačky tvoří už půl roku pár. Redakce ŽivotvČesku.cz našla jednu z prvních společných fotek a snažila se zpěvačku kontaktovat.

Fotbalová legenda a vlivný funkcionář Juventusu Turín Pavel Nedvěd roky platil za věrného muže, pro které je na prvním místě rodina. Pohodové zázemí mu vytvářela o dva roky mladší manželka Ivana, se kterou byl v dobrém i zlém. Spolu vychovali dceru Ivanku a syna Pavla.

V roce 2020 se po boku fotbalového boha ale začala objevovat jezdkyně na koních Lucie Anovčínová (26). Spekulovalo se, že Pavel Nedvěd kouzlu mladé »koňařky« zcela propadl.

Jenže na konci roku 2021 má být všechno zase úplně jinak. Slovenská zpěvačka Dara Rolins uvedla, že už půl roku s Nedvědem tvoří zamilovanou dvojici.

"Je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii. Ano, nejedná se o románek. Nezlobte se, ale více se svěřovat nechci. Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe, a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií," řekla Dara Rolins pro web Super.cz.

Redakce ŽivotvČesku.cz se snažila kontaktovat Pavla Nedvěda, ten ale telefon nezvedal. Dara Rolins v minulosti chodila s rapperem Rytmusem (44). Jeden čas do médií oba vyhlásili rozchod, později se ukázalo, že šlo pouze o reklamu na jeden produkt. Že by si Dara ale dělala reklamu i na Nedvědovi, je nepravděpodobné.

Redakce ŽivotvČesku.cz také zjistila, že Dara Rolins a Pavel Nedvěd se potkali už v roce 2010 při propagaci běžeckého závodu. Už tehdy bylo z fotek vidět, že Pavel Nedvěd slovenskou zpěvačku výrazně zaujal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.