První foto po propuštění z nemocnice: Radek Kašpárek o berlích se těší za těhotnou manželkou

Radka Kašpárka propustili z nemocnice
Radka Kašpárka propustili z nemocnice
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek (39) musel být minulý týden ve čtvrtek hospitalizován. V pátek ráno se podrobil nevyhnutelné a poměrně komplikované operaci v oblasti páteře. Po čtyřech dnech od zákroku ho lékaři propustili do domácí rekonvalescence. "Nejvíce se těším za svou milovanou ženou," řekl pro ŽivotvČesku.cz porotce známé kulinářské show.

Radka trápily vážné zdravotní problémy, kvůli kterým musel prodělat dvě hodiny trvající operaci. "Přestala mi fungovat pravá noha, která se mi bezdůvodně podlamovala a necítil jsem u ní prsty. Kvůli tomu jsem šel na vyšetření, po kterém se lékaři rozhodli pro neodkladný zákrok," upřesnil zdravotní problémy pro ŽivotvČesku.cz jeden z nejlepších tuzemských šéfkuchařů, jehož restaurace pětkrát po sobě získala michelinské ocenění.

"Aktuálně se cítím fajn. Ale samozřejmě mám řadu omezení, přeci jen šlo o operaci v oblasti páteře, která byla poměrně náročná. Chachara ale jen tak nic nezlomí. Jsem ale rád, že mě propustili, protože se těším za svou těhotnou manželkou Andreou, za dětma, celou rodinou," prozradil Kašpárek s tím, že dostal od lékařů doporučení, jaké cviky má pro zlepšení svého stavu provádět.

"Nějaké léky na bolest jsem dostal. Ale pomalu se pokusím začlenit do normálního života, i přes to, že teď musím chvíli chodit o berlích. Rehabilitace mi začnou přibližně za tři měsíce a musím se soustředit i na podnikání ve Fieldu. Naštěstí je všechno připravené na otevření, až se situace s epidemií umoudří, tak musím dojíždět i tam," dodal pro ŽivotvČesku.cz sympatický Radek Kašpárek s tím, že chce moc poděkovat personálu spondylochirurgie v nemocnici Motol, kde jsou skuteční mistři medicíny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.