První foto: Radek Kašpárek je šťastný otec. Manželka Andrea mu přivedla na svět syna. Ani nejsem unavená, říká

Manželé Kašpárkovi s novorozeným synem Sebastianem
Manželé Kašpárkovi s novorozeným synem Sebastianem
Foto: Se souhlasem Radka Kašpárka
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Obrovskou radost a štěstí prožívá uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39), kterému milovaná manželka Andrea přivedla na svět zdravého a krásného syna, který dostal vznešené jméno Sebastian. "Už je na světě. Váží 2 480 gramů a měří 44 centimetrů. Porod byl hodně rychlý," svěřil Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Milovanou ženu a manželku Andreu poznal oblíbený porotce kuchařské televizní show a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek před sedmi lety. Zásnuby proběhly v roce 2017, ale až loni 13. března stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem. Vztah posunuli ještě dále, protože se jim narodil zdravý chlapeček, který dostal jméno Sebastian - v původním významu se vykládá jako vznešený a ctihodný. Do vínku tak dostal vlastnosti, které jsou v životě muže skutečně důležité. Jeho svátek pak připadá na 20. ledna.

"Už je na světě. Váží 2 480 gramů a měří 44 centimetrů. Porod byl hodně rychlý," řekl Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je opravdu šťastný a pyšný na manželku Andreu, která byla v porodnici velmi statečná. Oba manželé tak prožívají dojemné chvíle, které jsou neopakovatelné. Termín měla osudová žena Radka Kašpárka sice až v červnu, ale děťátko se rozhodlo přijít na svět o něco dříve.

"Je to krása, ani nejsem unavená. Jsem neskutečně šťastná a už ho chci mít u sebe," sdělila první dojmy Andrea Kašpárková chvíli po narození jejich syna pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že už se nemůže dočkat okamžiku, až bude mít novorozeného Sebastiana konečně ve svém náručí.

Z prvního manželství má Radek Kašpárek dvě dcery a jeho manželka má z předchozího vztahu také jednu dceru, proto jsou ženy v jeho rodině ve výrazné přesile. Nyní ale k respektovanému porotci přibyl muž v podobě jeho syna, a tak si může po výchově dcer užívat poprvé pocity, že má doma chlapečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.