První foto z nemocnice: Mám bolesti, ale přežil jsem to, prozradil po dvouhodinové operaci Radek Kašpárek

Radek poslal do redakce snímek, aby pozdravil všechny, kteří mu drželi palce
Radek poslal do redakce snímek, aby pozdravil všechny, kteří mu drželi palce
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Porotce známé kulinářské show Radek Kašpárek (39) musel být ve čtvrtek hospitalizován. V pátek ráno se podrobil nevyhnutelné a poměrně komplikované operaci v oblasti páteře. A jeho aktuální stav je stabilizovaný. "Zákrok trval dvě hodiny. Mám velké bolesti, ale přežil jsem to," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný šéfkuchař, kterého trápily vážné zdravotní problémy.

"Kvůli bolestem jsem dnes prodělal vyšetření, které ukázalo, že musím podstoupit neodkladnou operaci," potvrdil informace redakce ŽivotvČesku.cz slavný šéfkuchař, který je rád, že má už komplikovaný zákrok za sebou. Na sál šel v pátek ráno, zákrok trval dvě hodiny.

"Mám v sobě koktejl sedativ, aby to teď tolik nebolelo. Moc děkuji své manželce Andree, že mi byla oporou. Ale musím hrozně moc poděkovat i celému personálu spondylochirurgie v nemocnici Motol, že mi pomohli a chovají se naprosto skvěle a profesionálně, patří jim můj velký dík a respekt. A také děkuji všem, co mi drželi palce," vzkázal prostřednictvím redakce ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek, který bude po zákroku ještě několik dní hospitalizován a následně v domácí rekonvalescenci.

Porotci nejslavnější gastro soutěže drží palce nejen nejbližší, ale i velké množství fanoušků, aby byl opět brzy ve formě a mohl opět předvádět kouzla s tím, co mu jde mistrně - vaření úžasných pokrmů. A hlavně být s rodinou, protože s krásnou manželkou Andreou očekávají prvního společného potomka, na kterého se oba moc těší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.