První foto z nemocnice: Ornella Koktová ukázala těhotenské bříško a přiznala, kolik s miminkem váží

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2021

Mateřství přináší lásku, radost a obrovské štěstí. Na svět už brzo přijde třetí potomek manželů Ornelly (28) a Josefa (63) Koktových a tentokrát se pár dočká poprvé vytoužené dcery. Mají spolu už dva syny – Quentina a Svena. Krásná Ornella už tráví chvíle v pražské nemocnici u Apolináře, kde už jako zkušená dvojnásobná maminka a rodička ví, co ji čeká a psychicky se na to připravuje. Po standardním převážení přiznala, kolik teď váží společně s miminkem pod srdcem. "Nejvíce řešíme jméno pro dceru, vybrali jsme jich přibližně deset," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé Koktovi prožívají náročné dny, protože každým dnem a hodinou může přijít na svět jejich dcera. Ornella navíc musela dlouhé měsíce trávit v nařízeném klidové režimu kvůli rizikovému těhotenství, které nastalo vzhledem k brzkému otěhotnění po narození druhorozeného syna Svena. Nyní je budoucí trojnásobná maminka v lékařské péči v pražské porodnici u Apolináře, kde se před samotným porodem musela zvážit.

"Vždycky na »svým« lehátku… Aktuální stav 2v1 = 98 kg. Tak co… bude metráček? Vždycky se mi líbila filmová hláška: »…když nastoupí metráček… dostanete na fráček!" okomentovala Ornella Koktová první fotku z porodnice, kde odpočívá na lehátku. Kdyby neměla pěkně zakulacené bříško, těžko by někdo odhadoval, že má krásná brunetka těsně před porodem.

Vždycky na “svým” lehátku...😂🙏🏻❤️ Aktuální stav 2v1 = 98 kg 😅 Tak co...bude metráček?🤰🏻 Vždycky se mi líbila filmová hláška “...když nastoupí metráček...dostanete na fráček!” 😅🍀

Zveřejnil(a) Ornella Koktová dne Pondělí 12. dubna 2021

"Nejvíce řešíme jméno pro dceru, vybrali jsme jich přibližně deset. Ale jistotou je, že Orpheé mi manžel zatrhl," prozradila před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz dcera Moniky Štikové, provdané Binias, která bude muset zvládnout vše bez přítomnosti tatínka Josefa, který na sál nemůže z bezpečnostních důvodů jít.

Ve hře je stále několik dívčích jmen, ze kterých už brzy budou muset manželé Koktovi jedno vybrat. Dcera se bude jmenovat buď Luna, Wilhelmina, Olivia, Bohemia, Josephine, Quinn, Clementine, Valentina, Lórien nebo Sansa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.