První foto z utajované svatby Pavla Zuny: Krásná novomanželka Dana byla ve svatebních šatech jako princezna

Pavel Zuna s novomanželkou Danou
Pavel Zuna s novomanželkou Danou
Foto: Fotografické služby se svolením pro ŽivotvČesku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2023

Od loňského října špičkový manažer a bývalý moderátor Pavel Zuna (55) dokázal utajit svatbu. Svou krásnou partnerku Danu pojal za manželku čtyři roky poté, co v roce 2018 jeho životem otřásl rozvod. Jak uvedl pro ŽivotvČesku.cz, s médii po ukončení kariéry moderátora nemluví kvůli svému novému zaměstnání, redakci se však přesto podařilo získat fotografii z krásné svatby, na kterou mohl skutečně okruh jen těch nejbližších.

Pavel Zuna byl historicky jedním z nejlepších českých moderátorů zpravodajství. Od roku 2012 však pracuje na manažerské pozici pro investiční společnost Emma Capital, což je důvodem, proč se z veřejného života prakticky stáhl. "Zaměstnavatel si to nepřeje a já to respektuji. Prozradím, že se mám ale dobře," uvedl pro ŽivotvČesku.cz nedávno.

V roce 2018 se ještě veřejnost dověděla o jeho rozvodu po dvaceti letech manželství s novinářkou Andreou Zunovou. Jejich vztahy ale zůstaly na přátelské úrovni. Pavel Zuna má celkem čtyři děti, v současnosti je podruhé ženatý.

Nechtěně informaci, že charismatický manažer je znovu ženatý, zveřejnil jeho kamarád Jan Tuna (50). Stalo se tak v rámci rozhlasového vysílání, kde byl hostem v jednom z pořadů. "S Pavlem jsme stále v kontaktu, nedávno jsem mu byl jako svědek na svatbě," citoval portál Blesk někdejšího blízkého kolegu Pavla Zuny, který následně informaci potvrdil. "Je to tak, byla to maličká svatba. A nebylo to úplně nedávno, ale v říjnu. Moje žena se jmenuje Dana, ale tím bych s dovolením skončil," sdělil.

I když Pavel Zuna v pondělí nereagoval na hovory a SMS zprávy, redakce ŽivotvČesku.cz získala snímek ze svatby někdejšího moderátora, která odhaluje skutečnou lásku mezi ženou a mužem. Novomanželka někdejšího moderátora ve svůj velký den oblékla jednoduché svatební šaty v klasickém střihu, tradiční bílé barvě a s minimem ozdob. Vysoký rozparek ukázal její perfektně tvarované nohy. Účes zvolila nevěsta rovněž velmi střízlivý, doplněný pouze jednoduchou stříbrnou čelenkou. Výsledkem byl tak velmi elegantní dojem. Co se Pavla Zuny týče, zvolil klasický oblek v tmavě šedém odstínu, velmi jednoduchou košili a kravatu bez jakýchkoli výstředností. Na pár tak byla skutečně radost pohledět.

Že Pavel Zuna není žádný amatér, ale precizní profesionál, dokazují jeho pracovní zkušenosti, které sahají v čase hodně daleko, zároveň se řadí k úspěšným lidem s citem pro situaci. V roce 1991 nastoupil jako stážista do Československé televize. Jak roky plynuly, svou pozici posiloval. V roce 1993 se stal moderátorem pořadu Události, komentáře a ve stejném roce začal moderovat hlavní večerní zpravodajskou relaci Události. Mezi roky 1996 až 1998 zpravodajsky pokrýval zahraniční cesty prezidenta Václava Havla.

Svou další kariéru v televizi Nova zahájil 4. února 1999. Na několik následujících let se jeho kolegyní za moderátorským pultem stala Mirka Čejková (60), se kterou jsou dnes už jen ve vlažném kontaktu.

V srpnu 1999 pak Zuna povýšil na šéfredaktora zpravodajství, ale i nadále uváděl Televizní noviny. Pod jeho taktovkou vznikla řada pořadů jako Střepiny nebo Víkend a řada dalších. Většinou úspěšných.

Jenže to se blížila jeho televizní přestávka. V roce 2006 Zuna odešel do podnikatelského sektoru a po dobu jednoho roku působil v Rusku ve společnosti Home Credit.

Od roku 2007 se pak do televize vrátil, ale na konkurenční Primu, kde moderoval soutěž Ber nebo neber a o rok později dostal funkci šéfredaktora zpravodajství. V roce 2010 přijal práci programového ředitele internetové televize Stream.cz. V roce 2018 začal spolupracovat s novou internetovou televizí MALL.TV.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.