První krize ve vztahu Sámera Issy a jeho mladé partnerky Julie. Teď jsme si dali pauzu, měsíc jsem ji neviděl, přiznal zpěvák

Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Foto: Se svolením Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2021

Sámer Issa (35) se ještě před dvěma měsíci těšil nové lásce. Užíval si přítomnost partnerky Julie Anny Šulcové (22), kterou si nemohl vynachválit. Trávili společně hodně času a možná právě to byla věc, která vztahu ublížila. Zpěvák totiž pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že s mladší partnerkou jsou aktuálně ve fázi takzvané pauzy. "Přibližně měsíc jsme se neviděli. Já jsem teď hodně zavřený ve studiu a pracuji na nové skladbě, takže na lásku není moc času," řekl pro ŽivotvČesku.cz finalista historicky prvního ročníku SuperStar.

Zpěvák vyloučil, že mírná krize ve vztahu by byla způsobena tím, že jeho partnerka je o 13 let mladší. "Tohle nehrálo vůbec roli. Bylo to tak, že jsme dostali pozvánky na společenské akce a já jsem musel pracovat ve studiu, tak Julča jela beze mě a mě to celkem namíchlo. Takže teď máme pauzu a vídáme se méně. Mám ji pořád rád, na tom se nic nemění, jen teď je přede mnou hodně práce, a tak není na lásku tolik času," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, jak je to s jejich vztahem.

Než poznal zpěvák svou mladou partnerku, v lásce příliš štěstí neměl. Před několika měsíci se totiž rozešel s dnes už bývalou přítelkyní Pavlou, která paradoxně byla i tou, kdo ho s Julií seznámil. I když ještě před pár týdny mluvil o tom, že si umí představit budování rodiny, teď to spíše vypadá, že k tomuto tématu je Sámer Issa opět zdrženlivější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.