První manželské Vánoce. Jennifer Lopez a Ben Affleck vyrazili pro stromeček, fotograf zachytil, jakého krasavce vybrali

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2022

Hvězdný pár Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) si poprvé jako manželé vyrazili na nákup vánočního stromečku ve společnosti svých dětí. O tom, jak si společně strávený rodinný čas užili, napsal server Hola.

Dvojice s sebou do zahradnictví nedaleko Los Angeles vzala pět svých potomků - hereččina dvojčata Maxe a Emme (14) a tři partnerovy potomky, a to Violet (17), Seraphinu (13) a Samuela (10).

Celá rodina se pustila do hledání té pravé ozdoby vánočního domu, všichni se spolu vesele bavili a bylo znát, že i jejich potomci si s novými nevlastními sourozenci rozumí. Poté, co si vybrali ten pravý stromeček, zaměstnanci zahradnictví jim ho naložili na střechu bílého SUV, kterým si jej posléze odvezli.

Manželé si letos na Vánoce podle webu Hola plánují vyrazit do společnosti a Jennifer Lopez se chystá vyměnit si dárky s Jennifer Garner, Affleckovou bývalou manželkou a nyní i svou novou přítelkyní. "Dárky si letos na Vánoce vymění, mají spolu skvělý vztah. Kvůli dětem mezi nimi panuje skutečně vzájemný respekt a uznání," uvedl zdroj redakce.

Když herečka mluvila o svých vánočních tradicích s magazínem Vogue, řekla: "Každý rok vaříme stejné jídlo, což miluju, protože na to jídlo čekám celý rok. Vaříme nádivku, rýži s holubím hrachem (národní jídlo Portorika, pozn. red.), vepřovou kýtu a všechny tyhle speciality," popsala Jennifer Lopez svou vánoční hostinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.