První momenty lásky a štěstí s dcerou. Leoš Mareš se pochlubil dojemným záběrem s malou Alex. Podoba je neuvěřitelná

Leoš Mareš s manželkou Monikou
Leoš Mareš s manželkou Monikou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2022

Leoš Mareš (45) se už několik dní raduje z narození rozkošné holčičky. Teď se s fanoušky podělil o první momenty, kdy si mohl malou Alex pochovat v porodnici u svatého Apolináře, kam přišel za svými děvčaty - tedy dcerou a milovanou manželkou Monikou (41). Krátce poté, co se Českem roznesla zpráva, že je z moderátora trojnásobný otec, se prostřednictvím ŽivotvČesku.cz přihlásil zpěvák Jan Bendig (28) o službu profesionální chůvy.

Jestli se Leošovi a Monice narodila holčička, nebo chlapeček, nebylo do čtvrtečního večera známo. Moderátor ale nenechal své příznivce dlouho v nejistotě. O tom, že má první dceru, dal světu vědět zveřejněním komunikace se svou maminkou Lenkou pomocí zpráv. Z nich vyplynulo, že se babička dočkala vnučky.

Aktuálně se moderátor pochlubil na Instagramu takzvaným příběhem, ve kterém zveřejnil záběry, jak si svou dceru chová. Nejenže jde o velmi dojemné momenty, ale je také vidět, jako moc mu je dcera podobná.

V pátek večer odtajnila šťastná maminka Monika Marešová i jméno. Zveřejnila první snímek s rozkošnou dcerou, ke kterému uvedla: »Alex Marešová 10.3.2022«. Bylo tak zcela jasné, že se dočkala dcery a rodiče vybrali jméno Alex. "Já jsem tak šťastný…," napsal emotivně moderátor pod snímek, který zároveň o něco později naznačil, že jméno Alex by rodiče použili i v případě, kdyby se narodil chlapeček.

"Mám z narození miminka radost. Hlídání jsem nabídl v legraci, ale nebojím se toho. Třeba na to opravdu dojde. Hlídám děti rád a může se to stát. Monice Bagárové jsem taky něco podobného k narození Ruminky napsal, a teď už i občas hlídám. Když člověk o něčem mluví, může to i přivolat," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák Jan Bendig.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.