První slova krásné Daniely Písařovicové o potenciální tchyni. Byly jsme představeny už dříve, říká o matce Ondřeje Brzobohatého

Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2022

Minulý týden v Hudebním divadle Karlín proběhla slavnostní premiéra muzikálu z pera Ondřeje Brzobohatého (39) - Slunce, seno, jahody. Na akci samozřejmě nemohly chybět jeho nová přítelkyně Daniela Písařovicová (43) ani maminka Hana Gregorová (69). Že si spolu obě dámy rozumí, potvrdila pro ŽivotvČesku.cz půvabná moderátorka s tím, že rozhodně nešlo o jejich první vzájemné setkání.

Ondřej Brzobohatý s Danielou Písařovicovou přestali schovávat svou lásku a ochotně fotografům na slavnostní akci zapózovali. Půvabná brunetka se pak dokonce rozpovídala o tom, jak ji představení nadchlo.

"Moc se mi to líbilo, užili jsme si to. Viděla jsem muzikál už podruhé, byla jsem totiž i na předpremiéře. Obojí se velice vydařilo. Myslím, že když to diváci vezmou s nadsázkou, dobře se pobaví," pochválila bývalá televizní redaktorka pro ŽivotvČesku.cz nejnovější počin svého partnera.

Kromě partnerů si velkolepou událost užívala i zkušená herečka Hana Gregorová. A bylo vidět, že si se synovou partnerkou dobře rozumí. Neustále se společně smály a šeptaly si něco do ucha. Zdá se, že je po delší době herečka slovenského původu s výběrem možné »snachy« spokojená.

V minulosti tomu tak nebývalo a ani jednu z jeho bývalých žen v médiích nešetřila. O Taťáně Kuchařové (34) prohlásila, že titul Miss World pro ni není zárukou kvality, a v případě první manželky Johany Indrákové (42) se dokonce vyjádřila v tom smyslu, že má její syn na víc.

S moderátorkou internetové televize je to ale jiné. Navíc se ukázalo, že se znají již delší dobu. "Ondrovu maminku jsem na premiéře neviděla poprvé. Byly jsme představeny už dříve. Víc k tomu ale říkat nechci," dodala pro redakci ŽivotvČesku.cz charismatická Daniela Písařovicová, jež se po boku známého muzikanta objevuje už několik měsíců.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.