První slova Moniky Binias v reakci na snímky zbídačené dcery: O drogách vím dva roky, jehlou to do sebe nedostávala. Se závislostí bojujeme

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 4. 2024

V posledních hodinách se v mediálním prostoru objevily snímky Charlotte Štikové ve zbídačeném stavu. Je na nich vyhublá a s růžovými vlasy. V kombinaci s informacemi, které uvedla její matka Monika Binias ve svém podcastu, se zdála být situace kolem mladší sestry Ornelly Koktové velmi dramatická. Drogy a přespávání na ulici jsou už ale údajně v současné době pro Charlotte minulostí. Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz uvedla situaci na pravou míru. Prozradila, že nešlo o aktuální snímek její dcery, a také popsala, že Charlotte se závislostí v současnosti bojuje a návykové látky už neužívá.

Snímek Charlotte Štikové s propadlými tvářemi v úterý obletěl mediální prostor. Na svém instagramovém profilu ho sdílela účastnice všemožných castingů a reality show Eva Feuereislová, která na sociální síti Instagram vystupuje pod pseudonymem Plastic Queen. Proti tomu se ohradila Charlottina matka Monika Binias, která se snaží dceři dlouhodobě pomoci a její problémy řeší s odborníky. Navíc vyvrátila, že by takto její mladší dcera aktuálně vypadala, jak uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

"Jde o staré fotky, teď jsem s ní strávila víkend a rozhodně tak nevypadá. Jsme v každodenním kontaktu. Vím, že na tom pracuje, v současnosti se stav Charlotty zlepšuje," uvedla Monika Binias s tím, že aktuální snímek své dcery chce zveřejnit během dne na svých sociálních platformách, což učinila krátce po 14. hodině.

"Charlotte v současnosti drogy nebere," uvedla Monika Binias na dotaz redakce, v jaké formě si návykovou látku aplikovala –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ zda šlo o injekční či jinou formu. "To nevím, nechci se v tom rýpat, lhala bych, ale řekla bych, že injekčně nikdy," doplnila matka Charlotty, jež následně přiznala, že o problémech své dcery se dozvěděla před dvěma lety. "Postupně situaci řešíme, ale je potřeba si uvědomit, že to není jednoduché. Jde o dospělého člověka, kterému nelze nic přikázat. Situaci řešíme i odborně," upřímně sdělila pro ŽivotvČesku.cz podnikatelka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.