První slova Natálky ze svatební show o novém partnerovi. První rande bylo v autě, prozradila

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2021

Ženy jí záviděly ženicha Františka Gebra (36) a psaly jí, že si neumí vážit dobrého chlapa. Hvězda svatební reality show Natálie Mykytenko (23) ale cestu k Frantovi nenašla, byť se o to oba snažili. Dnes má nového přítele, se kterým už byla dokonce na dovolené v Barceloně. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná blondýnka prozradila, kde měla poprvé s charismatickým komunálním politikem z Mostu rande. "Měli jsme ho v autě," netajila se.

V běžném světě člověku při seznamování experti v oblasti psychologie a biologie neradí. Ale před televizními kamerami se představila možná nejpopulárnější nevěsta roku 2020 Natálie Mykytenko, která se ve svatební reality show právě na základě doporučení odborníků provdala za sympaťáka a podnikatele Františka. Jenže jim to nevyšlo a křehká blondýnka se zakoukala do jiného. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se s novým mužem - vysokoškolákem - seznámili na sociální síti.

"Bylo to přes Instagram. Napsal mi sám po zhlédnutí prvního dílu reality show. První rande jsme měli v autě. Nebylo bohužel kam jít v době covidu, tak jsme měli okružní, poznávací jízdu. Pak jsme šli na Vyšehrad," popsala pro ŽivotvČesku.cz Natálie, jak se s pohledným náměstkem primátora z Mostu Markem Hrvolem seznámila.

Zveřejnil(a) Marek Hrvol dne Sobota 3. října 2020

"Muž by měl být gentleman a musí mít smysl pro humor," popsala nedávno vysněného partnera půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz, a to se jí teď splnilo.

Navíc se Markovi Hrvolovi daří v politice. Podle všeho má v zastupitelstvu na starost oblast rozvoje, majetku, ekonomiky a městských služeb. Je člen Bezpečnostní rady obce s rozšířenou působností a člen Krizového štábu obce s rozšířenou působností.

I když v lásce s Františkem jí to nevyšlo, zůstávají nadále přátelé a občas spolu zajdou na kávu. To je ale jejich maximum. Srdce Natálky aktuálně patří politikovi z Mostu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu