První slova o miminku. Jan Bendig prozradil, že s partnerem Lukášem si pořídí dítě. Jejich plán má důležitou finanční podmínku

Jan Bendig (vlevo) a jeho přítel Lukáš Rejmon
Jan Bendig (vlevo) a jeho přítel Lukáš Rejmon
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 3. 2022

Zpěvák Jan Bendig (28) a jeho partner Lukáš Rejmon (36) spolu tvoří pár téměř devět let. I když se spolu umí pohádat, tak vztah je velmi stabilní a oba muži se už dokonce bavili i o plánech na rodičovství. "Chci být hlavně pořádně zabezpečený, abych dítěti mohl dát celý vesmír," řekl zpěvák otevřeně pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2020 se jim splnil velký sen a pořídili si bydlení za Prahou. Honza si trošku déle zvykal na to, že kolem nich přestal tepat ruch hlavního města, dnes by ale už rozhodně neměnil. Doma s partnerem Lukášem si role rozdělili - zpěvák se stará o hlavně o kuchyň, jeho partner pak o zahradu.

Jan Bendig nyní přiznal, že s milovaným přítelem začali lehce diskutovat nad tím, že do domku by se hodil dětských smích i křik. Vše má ale prý svůj čas.

"Já se považuji ještě trochu za dítě. Myslím si, že ještě je dost práce i se mnou (výrazně se směje). Jednou ale určitě miminko chceme a budu za to nesmírně vděčný, když se to povede, ale všechno má svůj čas. Zatím jsme se o tom bavili jen trochu a hlavně chci být pořádně zabezpečený, abych dítěti mohl dát celý vesmír," otevřeně sdělil pro ŽivotvČesku.cz muž, který svou kariéru nastartoval v roce 2009, kdy se přihlásil do pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, ve které nakonec obsadil čtvrté místo.

V soutěži se seznámil se zpěvačkou Monikou Bagárovou (27) a kamarádství se časem rozvinulo v opravdu hluboké přátelství. Monika dokonce občas Honzu využívá jako chůvu, když potřebuje pohlídat téměř dvouletou dceru Ruminku, kterou má se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32).

"Chodíme s Lukášem k Monice pomáhat, když tam nemá rodiče a potřebuje si udělat takové ty ženské základní věci jako vlasy a podobně. Je to vzájemná pomoc, ona vaří, my hlídáme," řekl již dříve sympatický zpěvák pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pomalu tak s partnerem objevují kouzlo otcovské role.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.