První slova potenciální tchyně Jaromíra Soukupa. Tohle řekla Veronika Žilková k nejnovějšímu vztahu své dcery Agáty Hanychové

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

O herečce Veronice Žilkové (60) se ví, že má velmi blízké vztahy se svými potomky. S Agátou Hanychovou (37) spolu sdílí i ty nejintimnější věci a často působí spíše jako kamarádky než matka s dcerou. Proto není překvapivé, že fanoušky obou dam jistě napadne otázka, co říká maminka modelky a influencerky Agáty na její nejnovější vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Pro ŽivotvČesku.cz se herečka k této horké novince vyjádřila. "Oba jsou svobodní a dospělí," odpověděla herečka vyhýbavě.

Informace, že se pohledná a citově lehce nestabilní maminka dvou dětí Agáta Hanychová dala dohromady s o 17 let starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, je jedna z nejpřekvapivějších, kterou za poslední dobu mediální scéna v Česku přinesla. Poměrně nesourodá dvojice se měla dát dohromady před necelými třemi týdny. V té době byla bývalá modelka a nyní influencerka hostem v jednom ze Soukupových pořadů. Právě tam nejspíš přeskočila jiskra, protože nedlouho poté začali tvořit pár.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila maminku pohledné tmavovlásky, herečku Veroniku Žilkovou, s dotazem, jak se jí její nový potenciální zeť líbí. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Veronika Žilková poněkud vyhýbavě.

Agáta Hanychová se s bývalým manželem, hercem Jakubem Prachařem (38) brala v roce 2013, v roce 2020 se po delší krizi dvojice rozvedla. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je tak za tři roky již desátým.

Vlastník několika mediálních značek Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti - Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová (54). V roce 2020 pak tvořil dvojici s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.