První společná dovolená. SuperStar Julián Záhorovský vyrazil s partnerkou Bárou do Chorvatska a odhalil se do půl těla

Julián vyrazil se svou partnerkou k moři.
Julián vyrazil se svou partnerkou k moři.
Foto: Život v Česku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2020

Dlouho nemohl najít tu pravou. Teď pětatřicetiletý finalista SuperStar Julián Záhorovský zažívá opravdové životní štěstí. V úvodu roku se silně zamiloval a potkal osudovou ženu Báru, kvůli které kompletně »překopal« svůj život. Jejich vztah je tak pevný, že se baví i o svatbě. Navíc si spolu vyrazili na první společnou dovolenou.

O tom, že Julián opravdu našel ženu svého života vypovídá skutečnost, že před pár měsíci dal v zaměstnání výpověď a z Pardubic, kde žil, se přestěhoval nedaleko Praze. "Vztah na dálku by nám nevydržel, proto jsme se domluvili, že budeme bydlet spolu,“ řekl Julián pro Život v Česku.cz.

Dovolená v Chorvatsku

A jak se říká, na dovolené poznáš, s kým opravdu jsi, partneři na první společnou vyrazili do Chorvatska.

"Hrozně si to užíváme. Počasí nám přeje a máme za sebou několik výletů. Myslím, že právě naše první dovolená posiluje náš vztah," prozradil pro Život v Česku.cz sympatický zpěvák a do redakce zaslal několik velmi zajímavých snímků.

Láska k Báře talentovaného finalistu historicky první pěvecké show SuperStar poznamená natolik, že by se z něj bez mrknutí oka stal ženáč. "Věk na to mám... Bavíme se o tom," dodal Julián, který je rád i za kamarádský vztah s dcerou Báry, tu má z předchozího vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.