První společný snímek po koronaviru. Lucie Bílá i Simona Stašová měly odlišný průběh nemoci

Lucie Bílá a Simona Stašová
Lucie Bílá a Simona Stašová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Na konci minulého týdne se zpěvačka Lucie Bílá (54) na sociálních sítích svěřila všem svým příznivcům, že prodělala koronavirus. Infekci označila jako »blbou chřipku«. Nemoc prodělala i herečka Simona Stašová (65), která na průběh nemoci měla jiné mínění. "Lehká chřipečka to teda není," prozradila.

Bílé skončila karanténa v neděli a už v pondělí vyrazila mezi lidi na otevření svého divadla. Tam se potkala se Simonou Stašovou.

Obě ženy mají za sebou prodělané infekční onemocnění. Jedna mluví o tom, že to nic vážného není, druhá, že nic příjemného to nebylo. Oddychla si Simony maminka, která prozradila její průběh nemoci.

"Simoně je dobře. A já jsem ráda. Všechno je v pořádku. Naštěstí není v nemocnici. Má normální průběh a nikdo ten vir nezná. Všechno je opravdu naštěstí v pořádku," řekla pro ŽivotvČesku.cz před více než týdnem Jiřina Bohdalová. Sama Simona Stašová se následně zamyslela nad tím, že koronavirus jí potrápil nejspíš kvůli tomu, že je starší ročník.

Jinou zkušenost má Lucie Bílá, která o nákaze ve svém videu mluví jako o »blbé chřipce«.

Podstatné je, že obě umělkyně svůj boj se zákeřnou nemocí zvládly. Aktuálně mají na chorobu vypěstovanou imunitu. Podle odborníků je zcela jisté, že dalších 90 dnů onemocnění nemohou opět dostat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.