První úsměvy malé Alex Marešové. Hrdý otec se pochlubil videem, u kterého se bude culit i největší drsňák

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2022

Desetitýdenní dcera moderátora Leoše Mareše (46), malá Alex, udělala významný pokrok. Naučila se smát na své blízké, jak její tatínek zdokumentoval. Holčička, která je půvabná po mamince Monice Marešové (41), tak vypadá ještě roztomileji a při pohledu na ni jistě zjihne nejedno srdce. Okouzlit už stačila například zpěváka Jana Bendiga (28). "Alex je nádherná a doufám, že Monika a Leoš s ní budou zažívat jenom a jenom zábavu," řekl talentovaný umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Známý moderátor Leoš Mareš, který se příležitostně věnuje také zpěvu, nezpívá jen v O2 areně, ale také doma. Jeho dcera Alex totiž dospěla do věku, kdy broukání, zpívání a říkanky oceňuje. Desetitýdenní holčička se začala smát, a dokonce na hudební produkci svého táty reaguje výskáním a broukáním. S prvním rozhovorem s dcerou se pyšný otec pochlubil na sociální síti Instagram.

Malá holčička se tak má čile k světu a jistě svým rodičům už teď přináší spoustu radosti, jak dvojici popřálá také zpěvačka Šárka Vaňková. "Monice jsem moc přála, aby se dočkala miminka. A hlavně, aby to byla holčička, protože holčičky jsou nejlepší. Věřím, že i po mamince bude Alex krásná a hlavně zdravá. Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla," řekla pro ŽivotvČesku.cz nadaná Šárka Vaňková, která se netají tím, že by si sama jednou přála, stát se maminkou. Prozatím se však věnuje spíše práci, v Divadle Na Maninách se nyní živí jako produkční a příležitostně zpívá.

Leoš Mareš a jeho manželka Monika Marešová, za svobodna Koblížková, se brali v roce 2018. Malá Alex je jejich první společné dítě. Pohledná bruneta se přitom stala maminkou poprvé, zatímco Leoš má již z předchozího vztahu dva dospívající syny - Matěje (13) a Jakuba (16).

Jméno Alex v České republice nosí 3397 lidí, je na 257. místě a věkový průměr je 10 let, uvádí portál Naše jména, který se zabývá mapováním četností jmen a příjmení podle jednotlivých oblastí v ČR.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.