První Vánoce dcery Miluše Bittnerové: Obávám se, že Ježíšek bude trapně »hračkoidní«, přiznala

Herečka Miluše Bittnerová
Herečka Miluše Bittnerová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2020

Herečka Miluše Bittnerová (43) přivedla loni v září na svět zdravou dceru Betynku, která loňské Vánoce prožila ještě jako tříměsíční miminko. Letos už oslavila první rok, a tak pro ni svátky budou zase o něco jiné. "Moc ráda se stará o plyšáky a panenky," prozradila pyšná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Miluše Bittnerová je už více jak rok nejen šťastnou maminkou roční dcery Betynky, ale také vdanou paní. Vánoce jsou pro ni krásnými svátky, na které se s manželem těší i díky holčičce, která roste jako z vody a budou to pro ni první vánoční svátky, které si více užije z toho dětského pohledu.

"Malá Betynka by nejspíš chtěla vlastní mobil a ovladač na televizi, ale obávám se, že Ježíšek bude trapně »hračkoidní«. Moc ráda se stará o plyšáky a panenky, tak možná dostane něco tím směrem. Taky ráda zametá a vyhazuje věci do koše – tam se asi s dárky ubírat nebudeme," řekla Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Ještě krátce před svátečními dny má herečka pracovní povinnosti, a tak jsou některé z domácích úkolů na jejím manželovi Rendovi. "Mám v sobotu premiéru, takže vánočního zdobení se zítra ujímá manžel s dětmi. Jsem zvědavá, jaký vánoční zázrak mě doma čeká," přiznala sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Vánoce bude trávit s rodinou a pevně věří, že do jejích plánů nějak nezasáhne současná situace kvůli epidemii koronaviru. Jinak je na svátky připravená a doma má dokonce napečeno. "Cukroví nám napekla naše zlatá paní Černá ze Semic. Doufám, že vydrží aspoň do Štědrého dne, je totiž fakt výborné. Štědrý den trávíme v Praze a pak se chystáme do Hořic za mamkou a naším rodinným klanem. Doufejme, že nám to vyjde," řekla Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.