První Vánoce s partnerem Richardem. Zpěvačka Šárka Vaňková popsala, jak je prožili

Šárka se svým novým partnerem
Šárka se svým novým partnerem
Foto: Archiv Šárky Vaňkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2020

Před více než rokem tajně opustila Slovensko, kde zhruba 5 let žila. Vrátila se do rodného Česka, zároveň se znovu začala věnovat zpěvu a před pár měsíci se zamilovala. Zpěvačka Šárka Vaňková (32) tvoří pár s hudebníkem Richardem, s nímž se poznali při práci na nové skladbě. Teď spolu strávili první Vánoce. "Bylo to krásné a moc jsme si to užili," prozradila pro ŽivotvČesku.cz půvabná Šárka.

Láska mezi zpěvačkou a nadaným hudebníkem trvá už zhruba půl roku. A vypadá to, že Šárka konečně potkala muže svých snů. Je opravdu šťastná a zamilovaná a první společné Vánoce po boku charismatického hudebníka měly velké kouzlo.

"Bylo to skvělé. S Ríšou jsme Vánoce strávili v Ostravě a navštívili jsme všechny členy rodiny. Teď jsme zase u mé rodiny. Takže po stránce cestování to bylo poměrně náročné, ale maximálně jsme si to užili. Ježíšek na mě myslel, asi jsme byla hodná," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Šárka.

Šárka před lety jako šestnáctiletá zaujala televizní diváky v první řadě talentové pěvecké show. Následně vystupovala v řadě muzikálů, měla televizní pořad, dařilo se jí. Pak se ale odstěhovala na Slovensko. Na čas pověsila hudební řemeslo na hřebík a začala se život jako vizážistka. Aktuálně se s partnerem věnují novým skladbám a nedávno světlo světa spatřil jejich zbrusu nový duet s názvem Blízko.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.