První veřejný polibek: Krásná přítelkyně moderátora Petra Vágnera se pochlubila zamilovaným snímkem

Petr Vágner s novou partnerkou
Petr Vágner s novou partnerkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Před několika měsíci se provalilo, že moderátor Petr Vágner (43) už netvoří pár s manželkou Gábinou (44). Na filmovém festivalu v Karlových Varech se pak poprvé ukázal ve společnosti po boku nové partnerky. "Byl jsem ve Varech pouze na otočku," řekl moderátor pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si mohl s přítelkyní udělat i hezký výlet. Krásná Silvie nyní zveřejnila snímek, na kterém se pár poprvé pochlubil polibkem.

Petr Vágner se v loňském roce vypořádával s rozchodem s manželkou Gábinou, se kterou žil více než 15 let. O tom, že má novou partnerku, se vědělo, oficiálně se ale po boku atraktivní Silvie objevil až na filmovém festivalu v Karlových Varech. Pár vypadal velmi spokojeně.

"Byl jsem ve Varech pouze na otočku v rámci módní roadshow Beaty Rajské. Celou ji moderuji a tentokrát mě Bea pozvala, abych nemusel pořád jen pracovat a mohl si udělat s přítelkyní hezký výlet," řekl Petr Vágner pro ŽivotvČesku.cz krátce poté, co se na filmovém festivalu společně s partnerkou objevil.

V současnosti Petr Vágner už nežije ve společné domácnosti s manželkou - byt na pražských Vinohradech opustil a přestěhoval se k přítelkyni. Pohledná blondýnka Silvie se nyní na sociální síti pochlubila prvním snímkem společného polibku. Nelze přehlédnout, jak spokojeně spolu vypadají.

Je to více než měsíc, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Jejím partnerem je...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu