Reklama:

První veřejný polibek: Krásná přítelkyně moderátora Petra Vágnera se pochlubila zamilovaným snímkem

Petr Vágner s novou partnerkou
Petr Vágner s novou partnerkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Před několika měsíci se provalilo, že moderátor Petr Vágner (43) už netvoří pár s manželkou Gábinou (44). Na filmovém festivalu v Karlových Varech se pak poprvé ukázal ve společnosti po boku nové partnerky. "Byl jsem ve Varech pouze na otočku," řekl moderátor pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si mohl s přítelkyní udělat i hezký výlet. Krásná Silvie nyní zveřejnila snímek, na kterém se pár poprvé pochlubil polibkem.

Reklama:

Petr Vágner se v loňském roce vypořádával s rozchodem s manželkou Gábinou, se kterou žil více než 15 let. O tom, že má novou partnerku, se vědělo, oficiálně se ale po boku atraktivní Silvie objevil až na filmovém festivalu v Karlových Varech. Pár vypadal velmi spokojeně.

Reklama:

"Byl jsem ve Varech pouze na otočku v rámci módní roadshow Beaty Rajské. Celou ji moderuji a tentokrát mě Bea pozvala, abych nemusel pořád jen pracovat a mohl si udělat s přítelkyní hezký výlet," řekl Petr Vágner pro ŽivotvČesku.cz krátce poté, co se na filmovém festivalu společně s partnerkou objevil.

V současnosti Petr Vágner už nežije ve společné domácnosti s manželkou - byt na pražských Vinohradech opustil a přestěhoval se k přítelkyni. Pohledná blondýnka Silvie se nyní na sociální síti pochlubila prvním snímkem společného polibku. Nelze přehlédnout, jak spokojeně spolu vypadají.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: