První vyjádření, těhotenství potvrzeno. Krásná Patricie Pagáčová vystavila bříško na Maledivách

Patricie Pagáčová je v požehnaném stavu
Patricie Pagáčová je v požehnaném stavu
Foto: nextfoto.cz

Hvězda seriálů Ulice a Modrý kód Patricie Pagáčová (32) odjela na prosluněné Maledivy a fanouškům z tropického ráje sdělila novinku, na kterou leckdo už nějakou dobu čekal. U fotografie v plavkách s bříškem uvedla, že čeká své první miminko. S manželem Tiborem tak absolvuje zřejmě úplně poslední dovolenou ve dvou. "Moc děkuji," odpověděla krásná Patricie na gratulaci od redakce ŽivotvČesku.cz.

Těhotenství bylo v souvislosti s Patricií Pagáčovou velmi dotazovaným tématem, obzvláště na sociálních sítích, kde se nedočkaví fanoušci ptali, kdy miminko plánuje. Všem, kteří si mysleli, že už je v požehnaném stavu, nyní radostnou novinu potvrdila.

Z prosluněných Malediv poslala světu zprávu, ve které oznamuje, že čeká své první miminko. "Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou," napsala Patricie Pagáčová k fotografii, na které v plavkách ukazuje rostoucí bříško.

"Moc děkuji," odpověděla krásná budoucí maminka na gratulaci od redakce ŽivotvČesku.cz. Sama přiznává, že nejdůležitější je psychická pohoda a snažit se vyhýbat stresu, který by jí v současném požehnaném stavu mohl škodit dvojnásob.

Pro všechny “Já to věděl/a” a “Já to říkal/a”, měli jste pravdu! 😃😉😚 . . . Prej se tomu říká babymoon, když chcete...

Zveřejnil(a) Patricie Pagáčová dne Úterý 9. února 2021

"Nedávno jsem četla knihu životního kouče Honzy Menděla, kde píše, že »stres je na houby, vykašlu se na něj«. Hodně to vystihuje. Musíme se pokusit nestresovat věcmi, které nemůžeme úplně ovlivnit," řekla již dříve Patricie Pagáčová pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná herečka čeká miminko se svým manželem Tiborem Pagáčem, s nímž oznámila oficiální vztah v květnu roku 2018 a kterého si v červnu 2019 vzala při romantickém obřadu v lese.

Moderátor Libor Bouček (40) se stal hrdým otcem. S třetí manželkou, půvabnou Gabrielou (29...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.