První zásadní změna v manželství Ewy Farne. Manžel Martin Chobot částečně odchází z jejího života

Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem
Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

Najít životního partnera je velkým štěstím. Pro Ewu Farnou (28) se stal osudovým mužem a manželem kytarista Martin Chobot, s nímž má také syna Artura (2). Ale jejich cesty se v jistém slova smyslu nakonec rozchází, o čemž zpěvačka informovala na sociálních sítích, kde zanechala jeho vzkaz. "Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější - rodinu. Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít," napsal.

Ewa Farna patří mezi hvězdy nejen české, ale třeba také polské hudební scény – s ohledem na její rodinné kořeny. Interpretka hitů jako Měls mě vůbec rád, Ticho, Leporelo nebo Mám boky jako skříň našla životní lásku skrze hudbu – v kytaristovi Martinu Chobotovi, za něhož se v září 2017 provdala a nyní tak oslavili už čtyřleté výročí. Oblíbenému páru se pak před dvěma lety narodil syn Artur.

Partneři spolu působili také v rámci kapely, takže je spojovala nejen partnerská láska, ale i ta hudební. Jenže čas ukázal, že některé věci zkrátka nefungují, jak by měly, a zpěvačka na svém oficiálním profilu zveřejnila překvapivé oznámení manžela.

"Jelikož můj Martin nemá sociální sítě, nechám Vám fanouškům od něj vzkaz: Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele. Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější - rodinu. Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na pódiu. Moc všem děkuji za příležitost v této kapele hrát a za vaší přízeň," zveřejnila Ewa Farna na svém Instagramu.

A tak je otázkou, kdo hudebníka v kapele nahradí a zda se nakonec vrátí. Nic se však nemění na láskyplném svazku talentované dvojice. Spojuje je totiž nejen manželský slib, ale i jejich rozkošný syn.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.