Půl roku po svatbě se rozvedla, nyní oslnila na červeném koberci. Vandu Chaloupkovou pochválila módní policie

Vanda Chaloupková
Vanda Chaloupková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Mladá herečka Vanda Chaloupková (30), kterou diváci znají ze seriálu Slunečná, na sebe nechtěně upozornila letos v únoru, kdy přiznala, že se pouhých šest měsíců po svatbě rozvedla. Nyní přitáhla pozornost zcela jiného druhu - na premiéře filmu Prezidentka ji pochválil stylista slavných Kája Pavlíček (49). "Jsem rád, když na červeném koberci vidím i takovéto outfity, které obsahují kalhoty," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Premiéra nového filmu »Prezidentka« s Annou Geislerovou (46) v hlavní roli proběhla hned dvakrát - jednou v Praze a podruhé v Bratislavě. Právě na druhé z nich si vysloužila pochvalu módní policie mladá herečka Vanda Chaloupková, která doposud hrávala pouze menší role a diváci ji znají ze seriálu »Slunečná«. V »Prezidentce« získala svou první velkou roli bodyguardky.

Na bratislavské premiéře pohledná brunetka s tajuplným pohledem okouzlila černými šaty, které se při bližším prozkoumání ukázaly být overalem, což však outfitu na eleganci nijak neubralo. Pozastavil se nad ním Kája Pavlíček, známý módní guru, který dokáže vypíchnout to nejzajímavější na každém modelu.

"Takové modely určitě na červený koberec patří a jsem rád, když vidím i něco jiného než klasické šaty. Možná bych teď v létě měl vzhledem k počasí výhrady k černé barvě, ale nijak mi to nevadí. Červená rtěnka k outfitu hezky ladí a celkově mi připadá velmi ženský," nešetřil ve svém hodnocení pro ŽivotvČesku.cz přísný stylista chválou.

"Jediné, co bych udělal jinak, je účes. Připadá mi, že modelu by lépe slušel spíš objem než vyčesané vlasy," zmínil pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Nutno podotknout, že Vandě Chaloupkové to moc slušelo také na pražské premiéře, kde si pro změnu oblékla stříbřité vzdušné šaty až na zem. Na akci dorazila v doprovodu nového partnera, který se sice objektivům fotoaparátů vyhýbal, nicméně z dostupných informací se o něm ví, že se pyšní mužným plnovousem a dlouhými vlasy, jmenuje se Jan a živí se jako podnikatel.

Ještě na počátku tohoto roku byla přitom herečka vdanou paní. V roce 2021 se totiž po šestileté známosti provdala za svého přítele Oskara Pilaře. Velice brzy se však ukázalo, že tento sňatek nebyl dobrým rozhodnutím. Již po šesti měsících byla dvojice rozvedena. Úřední posvěcení jejich rozluky ironicky obdržela na den svatého Valentýna, tedy 14. února 2022.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.