Půvabná Kateřina Brožová zastavila čas. Přiznala ale, že se jí ozvalo staré zranění

Herečka Kateřina Brožová
Herečka Kateřina Brožová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová ve svých dvaapadesáti zapomněla stárnout. Svým vzhledem popírá, že čas plyne a věk je pro ni jen číslo. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná blondýna prozradila, co je recept na její úžasnou vitalitu. "Žiji mimo hlavní město a neumím se zastavit. A hlavně životní optimismus," prozradila herečka.

Tělo by jí mohly závidět dvacítky a vrásky byste v jejím obličeji také hledali marně. Kateřina Brožová stárne s naprostou elegancí a stojí za tím jedno - hodně práce.

"Mám řadu pracovních závazku, ať jde o divadlo či muzikál. Ale hlavně bydlím za Prahou a kdo má dům, tak ví, že starost nejen o úklid, dům jako takový a zahradu je nekonečná činnost. Zkrátka se nezastavím, ale skvělým receptem je rozhodně životní optimismus," prozradila pro ŽivotvČesku.cz stále populární herečka, která nevynechá i přes svůj plný diář ani společenské události.

Naposledy se objevila o víkendu na třetím ročníku finálového galavečeru s názvem Roztančené divadlo, kde měla soutěžit jako tanečnice.

"Ozvalo se mi staré zranění krční páteře, které jsem si před lety způsobila autonehodou, takže jsem tanec musela odříct, ale byla jsem alespoň v porotě, zpívala jsem a celou akci jsem velmi užila," dodala krásná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.