Půvabná Lindsay Lohanová zastavila čas, vypadá lépe než kdy dřív. Prozradila do detailu, co stojí za jejím dokonalým vzhledem

Herečka Lindsay Lohanová ve filmu Protivný sprostý holky
Herečka Lindsay Lohanová ve filmu Protivný sprostý holky
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2022

Americká herečka Lindsay Lohanová (36) se rozhodla »zrestartovat« svůj život, který provázely skandály, drogy a velké množství milenců. Odstěhovala se do Dubaje, kde se před dvěma lety seznámila s Baderem Shammasem (35), movitým bankéřem kuvajtského původu, za kterého se letos na začátku července provdala. Spokojený a šťastný život se pozitivně promítl do jejího vzhledu. Hvězda snímku Mezi námi děvčaty ukázala bezchybnou tvář a pro magazín Into the Gloss promluvila o tom, jak o sebe pečuje.

Půvabná zrzka se stala miláčkem Hollywoodu už ve 12 letech, kdy získala dvojroli ve filmu Past na rodiče, kde ztvárnila dvojčata, která se setkávají poprvé po letech odloučení.

Brzký úspěch si ale stejně jako u mnohých dalších vybral svou daň. Přírodní zrzka propadla drogám a alkoholu a několikrát se podívala i za mříže a do léčeben. S bývalými partnery také žádné štěstí neudělala.

To se ale změnilo v roce 2020, kdy se v Dubaji seznámila s finančníkem Baderem Shammasem. Své "ano" si řekli letos v červenci, a to několik hodin před oslavou jejích šestatřicátých narozenin. Lindsay Lohanová se tak očividně dala dohromady a spokojenost se odrazila i na jejím vzhledu.

Pro magazín Into the Gloss popsala, co pro svou krásu dělá, a podělila se i o svůj zážitek týkající se kosmetické branže. "Moje první kosmetická vzpomínka je na parfém Chanel No. 5. Vždy si vybavím, jak se někdo zeptal Marilyn Monroe, v čem spí, a ona odpověděla, že jen v několika kapkách zmíněné vůně," svěřila se v rozhovoru.

O víkendu své fanoušky doslova šokovala fotkou uveřejněnou na svých sociálních sítích. Přestože se jednalo o snímek, na němž je profesionálně nalíčená, její mladistvý vzhled nenechal nikoho klidným.

Její citlivá a bledá pleť potřebuje více péče než jiné typy, zvláště když tráví mnoho času v Dubaji, kde stále svítí slunce. "Pleť musím chránit, jinak se mi udělají pigmentové skvrny. Používám velice drahé krémy a séra, ale na doporučení přátel z Rijádu jsem sáhla i po levnější značce, která opravdu funguje. Je to jako s vínem, lidé si neuvědomují, že některá z těch nejlepších nemusí stát mnoho," prozradila rusovlasá kráska.

Herečka se také rozpovídala o pihách, které zdobí její tvář a jsou vlastně jejím poznávacím znamením. Jako přednost je ale kupodivu nikdy nebrala. "Jako dítě jsem je nenáviděla a maskovala je pod vrstvou make-upu. Nyní už mi pihy nevadí, navíc stejně vybledly," promluvila o svém »nedostatku« příležitostná zpěvačka, jež v minulosti vydala několik alb.

Představitelka hlavní role v hororu Cursed, který přijde do kin příští rok, prozradila i vše ohledně líčení. "Jednou z věcí, které používám pravidelně, jsou oční stíny, mám ráda odstíny červené. A pak také růžovou rtěnku a tvářenku. To je vše," dodala Lindsay Lohanová k tomu, bez jakých přípravků se neobejde.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.