Půvabná Monika Absolonová oslavila své 44. narozeniny. Prozradila své přání

Monika je velmi půvabná zpěvačka
Monika je velmi půvabná zpěvačka
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2020

Maminka dvou synů a také jedna z našich nejoblíbenějších a nejtalentovanějších zpěvaček Monika Absolonová oslavila v neděli své 44. narozeniny. Kromě toho, že si užívá rodiny, naplno pracuje. "Slavila jsem prací," prozradila žena, která popírá zákony stárnutí.

Monika svou pěveckou kariéru odstartovala již v sedmi letech, kdy začala zpívat v Kühnově dětském sboru. Počátkem 90. let chodila na hodiny zpěvu k Lídě Nopové a od roku 1996 k Eduardu Klezlovi. V roce 1993 vydala své první CD s názvem Monika. A pracovitost ji neopouští ani jako dvojnásobnou maminku. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak slavila a jaký dárek by jí udělal největší radost.

"Měla jsem v neděli zkoušku a představení v činoherním a hudebním divadlu Studio dva v představení Funny girl a nejvíce bych si přála, abychom byli všichni zdraví," prozradila pohledná Monika, která ztvárnila řadu postav v několika velmi úspěšných muzikálech, ale zahrála si i v několika filmech.

Monika je sice o rok starší, ale její věk by jí hádal jen málokdo. Díky tomu, že je neustále naladěna do životního optimismu a užívá si přítomnosti své milované rodiny, je na ní vidět, že životní vitalita jí neopouští a věk je pro ní skutečně jen číslo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.