Radek John prozradil, jak dnes žije: Má zahradu rajských potěšení, užívá si mladší partnerky

Radek John a jeho partnerka
Radek John a jeho partnerka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Býval kdysi hvězdný investigativní novinář, pak se střemhlav vrhl do politiky, která pro něj byla další zkušeností. Řeč je o Radku Johnovi (65), který si dnes užívá penze a snaží se vyhýbat médiím. Radost mu dělá vztah s partnerkou Markétou Zámyslickou. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se mu dnes daří.

Radek odmítá rozhovory, s médii nekomunikuje. Pro ŽivotvČesku.cz udělal výjimku a prozradil, že se má dobře, ale zároveň zdůraznil, že si své soukromí hodně bedlivě střeží.

"Já už jsem si svoje branky dal a mám svou zahradu rajských potěšení a mám tam vysoký plot a užívám si toho, že přes něj nikdo nevidí," řekl pro ŽivotvČesku.cz s nadsázkou Radek John s tím, že si užívá důchodu a z veřejného života se stáhl.

Radek aktuálně žije ve vztahu s Markétou Akrmanovou Zámyslickou, se kterou se cítí v nejlepší formě. S ní si sem tam vyrazí do společnosti, na příjemnou večeři, na dovolenou a je dost možné, že společně přemýšlí i o svatbě.

Jeho první manželkou byla v letech 1980–1984 Alena Karešová, nyní Alena Ortenová. Druhou manželkou byla herečka Zlata Adamovská, se kterou se rozvedl po 26 letech v dubnu roku 2010. Spolu mají dvě děti, Barbaru a Petra. Má také dceru Terezu z dalšího vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.