Radek John se oženil a popsal svatební den i noc. Šli jsme na zmrzlinu a pak zatáhli závěsy, usmál se exministr

Novomanželé Radek a Markéta Johnovi
Novomanželé Radek a Markéta Johnovi
Foto: Se svolením Jiřího Veselého
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2021

Spisovatel, novinář a bývalý ministr vnitra Radek John (67) se 10. července oženil s dlouholetou přítelkyní Markétou Zámyslickou (46). "Svatba probíhala 300 metrů od místa, kde bydlíme," řekl Radek John pro ŽivotvČesku.cz a popsal svatební den i noc.

Markéta Zámyslická (dnes už paní Johnová) o svatbě informovala prostřednictvím sociální sítě. "Nádherně jsme si ten den užili. Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho," uvedla sympatická nevěsta.

Radek John pak pro ŽivotvČesku.cz popsal velmi minimalistický sňatek s tím, že na počtu hostů nezáleží, ale zásadní je láska a úcta mezi partnery.

"S Markétou jsme si řekli, že nezanecháme žádnou ekologickou stopu, a protože bydlíme naproti oddací síni vršovické radnice, tak jsme sešli od nás ze schodů, pak vyšli do schodů na zámeček, tam jsme se vzali a zase vyšli schody k nám. Svatba probíhala 300 metrů od místa, kde bydlíme," popsal poměrně klidný den Radek John.

"Udělali jsme naprosto minimální tajnou svatbu, z okna vidíme vždy hrozny lidí na všech svatbách, tak jsme si řekli, že to uděláme zcela obráceně. Měli jsme pouze dva svědky a fotografa, našeho kamaráda Jiřího Veselého. Pak jsme všichni zašli na zmrzlinu," dodal muž, který na přelomu let 2010 a 2011 zastával funkci ministra vnitra.

"Na svatební cestu jsme šli domů, moje žena koupila závěsy, zatáhli jsme a následovalo soukromé svatební odpoledne, pak byl svatební večer, svatební noc a pak svatební ráno, vše se sektem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Radek John, který s partnerkou randí a žije již 16 let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.