Radek Kašpárek promluvil o plánech na prázdniny a měsíčním synovi. Nebudí mě a je to poklad, říká

Nextfoto
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 29. 6. 2021

Léto už je v plném proudu a stejně tak dovolené. Pro gastronomického mistra a porotce televizní show Radka Kašpárka (39) budou nejteplejší měsíce v roce především pracovní a volno bude spíše vzácností. "Jedeme nový pořad, nový formát – letos to mám bohužel pracovní, příští rok bychom se s dětmi snad mohli dostat někam k moři. Dva týdny budu mít dovolenou, ale bude to opravdu krátké. Jinak manželka vše zvládá skvěle a syn je prostě poklad," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Během posledních týdnů došlo k rozvolnění, které určila vláda, a otevřely se tak možnosti nejen pro cestování, ale byla to »zelená« i pro pracovní příležitosti. Sympatický a divácky oblíbený šéfkuchař Radek Kašpárek má napilno a jeho léto bude spojené především s prací. Ale dojde i na chvíle s rodinou, která se před nedávnem rozrostla o dalšího člena – rozkošného syna Sebastiana.

"Celé léto natáčím. Jedeme nový pořad, nový formát – letos to mám bohužel pracovní, příští rok bychom se s dětmi snad mohli dostat někam k moři. Dva týdny budu mít dovolenou, ale bude to opravdu krátké, víceméně je prožijeme u mých a manželčiných rodičů. Ale jinak celé léto strávím natáčením," řekl Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si vše vynahradí příští léto.

"Příští rok jsem slíbil dětem, že bychom se mohli podívat k moři a že i situace, která teď je, by mohla být za rok určitě lepší. Letos jsme to ještě nechtěli zbytečně pokoušet," sdělil pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař, který je jedním z majitelů restaurace Field oceněné michelinskou hvězdou.

Po narození syna Sebastiana si užívá pocity čtyřnásobného tatínka a chlapeček ho stejně jako jeho početná rodina dělá opravdu šťastným. "Je úplně zlatý, naprosto v klidu se vyspím. Určitě se neprobouzím nevyspalý. Manželka vše zvládá skvěle. Pro mě je to poklad. Samozřejmě jako kluk trošku víc trpí na bolesti bříška, ale to jsou věci, které k tomu patří. To už by byl naprosto dokonalý (směje se). Občas si »kňourne«, ale já si ho jinak nemůžu vynachválit, opravdu je hodný," dodal Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu