Radikální změna účesu Terezy Brodské, z dlouhých vlasů na mikádo. Je to takové kouzlo, říká herečka

Herečka Tereza Brodská
Herečka Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2022

Herečku Terezu Brodskou (54) zná veřejnost jako tmavovlásku s dlouhými vlasy. Proto všechny překvapilo, když se na nejnovější fotografii objevila s krátkým mikádem. Pro ŽivotvČesku.cz herečka popsala, jak se s novým účesem cítí. "Je to super. A navíc je to takové kouzlo," prohlásila tajuplně.

S novou vizáží Terezy Brodské to totiž ani zdaleka není tak, jak to na první pohled vypadá. Ve skutečnosti je to totiž mnohem víc než jen obyčejné mikádo. "Je to super. A navíc je to trochu kouzlo. Takhle mám ty vlasy totiž krátké, ale když budu chtít, můžu je mít zase i dlouhé," překvapila svou odpovědí pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská.

I když by se tak mohlo zdát, že si herečka pouze nasadila paruku, ani tato teorie není pravdivá. "Není to paruka. Jsou to všechno moje skutečné vlasy. Tohle kouzlo vymyslela moje kadeřnice a je to všechno jen o tom, jak se ty vlasy upraví a učešou. Sama bych nevěřila, co je v rámci toho vlasového stylingu všechno možné za zázraky," vysvětlila skutečné tajemství účesu pro ŽivotvČesku.cz sympatická tmavovláska.

Poslední otázkou, na kterou zbývalo odpovědět, je důvod, který Terezu Brodskou dovedl k tomuto vlasovému experimentu. I zde je vysvětlení poměrně jednoduché. "Momentálně točím tři seriály najednou. V jednom nesmím měnit účes, v dalším naopak musí v průběhu natáčení přijít změna. Takže jsme to vymyslely takhle," objasnila záhadu Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.