Radka Třeštíková překvapila nezvyklým úborem. Připadá mi, jako by vyrazila na kolo, okomentoval její vzhled stylista Kája Pavlíček

Radka Třeštíková
Radka Třeštíková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2022

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) v poslední době již několikrát překvapila neotřelými outfity na hraně dobrého vkusu. To se jí nyní podařilo znovu, když byla na módní přehlídce v rámci Prague Fashion Weeku spatřena v elastickém úboru, který ze všeho nejvíce připomínal dres na kolo. "První, co mě napadlo, bylo, že vypadá jako dobře oblečená cyklistka," reagoval na její vzhled stylista slavných Kája Pavlíček (50) pro ŽivotvČesku.cz.

Spisovatelka Radka Třeštíková se pyšní skutečně výstavní postavou, kterou nedávno dovedla k dokonalosti pomocí plastické operace poprsí. Toho si je dobře vědoma, a tak své půvaby poslední dobou ráda ukazuje prostřednictvím neobvyklých outfitů, ve kterých navštěvuje různé společenské akce. Největší rozruch vzbudila nejspíš kostkovanou sukní a podprsenkovým topem odhalujícím břicho, ve kterém vyrazila na červený koberec v Karlových varech.

Nyní si pohledná literátka vyrazila na módní přehlídku a opět všechny přítomné zaskočila. Na sebe si totiž oblékla velmi minimalistický trikot s krátkými nohavicemi, ke kterému nazula jehlové podpatky. Přestože se akce konala ve skateparku na pražské Štvanici a nejednalo se tudíž o úplně formální událost, přeci jen vyvolal tento model otázky a bez povšimnutí jej nenechal ani Kája Pavlíček, přísný stylista slavných, který je pověstný zejména svým citem pro detail.

"Musím říct, že první, co mě napadlo, je to, že je Radka dobře oblečená cyklistka," uvedla pro ŽivotvČesku.cz. Spíše než jako běžné oblečení totiž outfit připomíná sportovní úbor.

"Skutečně to vypadá, jako by si dotyčná dáma zapomněla sukni. Chápu, že to není úplně formální událost, ale i tak si myslím, že by si model zasloužil alespoň tylovou či plisovanou sukni, aby tím získal alespoň trochu punc červeného koberce," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz módní expert, v čem přesně vidí největší problém dalšího módního úletu známé spisovatelky.

"Napadají mě dvě vysvětlení. Buď si Radka Třeštíková uvědomila, že její outfity budí pozornost a zkrátka to prodává, nebo si je vědoma svých půvabů a ráda je ukazuje. Já osobně si sice myslím, že by se to dalo dělat i rafinovaněji, ale to už samozřejmě záleží na vkusu každého jednotlivce," dodal pro ŽivotvČesku.cz oblíbený stylista hvězd Kája Pavlíček, jak na něj počin pohledné tmavovlásky působil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.