Reklama:

Radostné události v rodině Jakuba Prachaře: Krásná Sara Sandeva má být těhotná

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 3. 2023

Že Jakub Prachař (39) a Sara Sandeva (25) aktuálně patří mezi nejspokojenější páry českého showbyznysu, je při pohledu na ně jasné. Nyní se ale objevila informace, že se jejich láska zanedlouho posune na novou úroveň. Podle zjištění webu Sedmička má být totiž půvabná herečka v očekávání. Její partner, kterého jeho maminka Dana Batulková (65) pro ŽivotvČesku.cz před časem vylíčila jako velmi laskavého člověka, se navíc nedávno nechal před novináři slyšet, že by si dalšího potomka přál. Je tak možné, že miminko je již na cestě a Prachařova malá dcera Mia (5) se brzy dočká dalšího sourozence.

Reklama:

Malá Mia Prachařová, kterou má oblíbený herec se svou exmanželkou, moderátorkou Agátou Hanychovou (37), bude mít možná kromě sestry Rozárky, kterou má v dubnu porodit její maminka, dalšího sourozence. Podle webu Sedmička má totiž nová partnerka jejího tatínka být v očekávání.

Reklama:

"Má za sebou první trimestr," sdělil serveru zdroj z blízkého okolí herečky a doplnil, že v divadle se o těhotenství Sary Sandevy špitá již nějakou dobu. Sama herečka situaci nijak nekomentovala a těhotenství nepotvrdila, což není nijak výjimečné - ani ona, ani Jakub Prachař o svém soukromí příliš často nemluví.

Nedávno se ale před novináři nechal Jakub Prachař slyšet, že by si dalšího potomka přál. Zmínil také, že by byl vlastně rád, kdyby jeho potenciální potomek byla opět holčička, přestože už jednu dceru má. Další sestru by určitě uvítala také Mia, která má zatím z maminčiny strany jednoho bratra - Kryšpína (11).

Nejen o možnosti rozšíření rodiny fanoušci slavné dvojice poměrně často spekulují. Jednou z dalších otázek obvykle bývá, zda páru náhodou již brzy nebudou vyzvánět svatební zvony. Odpověď na tuto otázku si obě hrdličky zatím nechávají pro sebe, ale je jisté, že vedle Jakuba Prachaře, kterého jeho maminka Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz popsala jako velmi laskavého člověka se srdcem na pravém místě, vypadá Sara Sandeva velmi spokojeně.

"Kuba je velmi talentovaný kluk. Je hrozně příjemný, má v sobě úctu a já ho mám hrozně ráda. Já nerada vypočítávám za prvé, za druhé a podobně. Kuba je zkrátka slušně vychovaný kluk a je velice talentovaný," pochválila herce pro ŽivotvČesku.cz také herecká kolegyně Jiřina Bohdalová (91) s tím, že žena, která se ocitne po jeho boku, může hovořit o štěstí.

Herečka makedonského původu Sara Sandeva se s Jakubem Prachařem sblížila v roce 2021 při natáčení krimiseriálu »Dvojka na zabití«. Třináctiletý věkový rozdíl pro dvojici nebyl žádný problém. Naopak pohledná umělkyně opakovaně sdělila, že vztahy nejsou až tak o věku, ale o tom, jací partneři jsou jako lidé.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: