Rána pro Mikeše z reality show Big Brother a kamaráda Shreka. Po 10 letech se rozvádím, přiznal

Se souhlasem Milana Peška a Jarky Peškové
Milan přiznal rozvod s pohlednou manželkou
Foto: Se souhlasem Milana Peška a Jarky Peškové
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 14. 5. 2021

Tak tohle sympatický Milan Pešek alias Mikeš, kterého si lidé pamatují ze slavné reality show Big Brother, nečekal. Vždy měl rodinu na prvním místě a ta se mu tento týden rozpadla. "Už nejsme s manželkou spolu a podal jsem žádost o rozvod. Stalo se něco, přes co nejde vlak," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který přiznal i to, že poprvé v životě poznal, co je opravdové zklamání.

S manželkou Jarkou byli spolu deset let a nikoho z jejich blízkých by nenapadlo, že se jednou budou rozvádět. Navíc spolu mají dceru a Milan je rozhodně příkladným tátou, který vždy svůj čas věnoval rodině.

"Je pravda, že tento týden jsme se s manželkou od sebe oddělili, tedy definitivně rozešli. Po našich osobních neshodách jsem podal žádost o rozvod, což mě osobně mrzí a jako táta naší dcery to beru špatně. Vlastně je to pro mě osobní prohra. Přesně 5. září bychom slavili 10 let výročí od doby, kdy jsme se poznali a 5 let od svatby. Víc to komentovat nebudu, protože je citlivá a bolestivá věc," řekl pro ŽivotvČesku.cz Milan, který se v roce 2005 objevil na tuzemské nejsledovanější televizní stanici v reality show s názvem Big Brother.

"Jsem ale chlap, kterého něco může zlomit, nikoliv porazit. Začínám novou etapu života, doufám, že bude stejně krásná jako byla ta předchozí, ale s hezčím koncem," dodal Milan Pešek s tím, že o důvodech krachu manželství mluvit nebude.

I když Milana Peška konec manželství bolí, rozhodně nesedí v koutě a nesmutní. Naopak se lidově řečeno dal »do pucu« a vypadá mnohem lépe než dříve. Je tak jasné, že chlap, který o sebe pečuje a má vlastní dům, dlouho sám nezůstane.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu