Rapper Majk Spirit má krásnou dceru. Manželka přivedla na svět holčičku se vznešeným jménem

Hudebník Majk Spirit
Hudebník Majk Spirit
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2020

Oblíbený slovenský rapper Majk Spirit (36) prožil šťastný první říjnový den. Manželka Maria, se kterou jsou spolu rok, porodila v ranních hodinách zdravou holčičku a obě jsou v pořádku.

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, prožívá nejšťastnější období života. Po ročním manželství s krásnou brunetkou Mariou se stal hrdým otcem dcery, která se narodila první říjnový den a dostala vznešené jméno Aria.

Jeho význam je poměrně široký. V italštině slovo znamená doslova vzduch, ale samotná Aria symbolizuje krásnou melodii nebo píseň. Ušlechtilé jméno trochu odlišně vykládá hebrejština, ta ho překládá jako lvice a albánština zase jako zlato nebo poklad. Ale nejčastěji bývá jméno významově překládáno právě jako melodie v hudbě – něco, co dává životu smyslu a krásu. Aria byla také vznešená víla v řecké mytologii, takže volba jména slavného páru pro prvorozenou dceru je velmi příhodná.

„Aria Dušička přišla na svět dnes 1. 10. 2020 v 08:18 ráno v Bratislavě. Je zdravá a krásná a váží 3 820 gramů. Máma je v pořádku a táta je šťastný… nejkrásnější ráno v mém životě,“ napsal dojatý rapper na sociálních sítích první dojmy tatínka k fotce, kde drží malou ručičku své dcerky. Ke gratulantům se hned připojily i známé tváře české a slovenské scény. Mezi nimi byla například zpěvačka Monika Bagárová (26), která se stala před nedávnem poprvé maminkou. Zmínila, že manželům teď začíná nejkrásnější život.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.