Reakce na svatbu Lucie Šafářové a Tomáše Plekance: Jak jejich manželství vnímá Lucie Vondráčková, prozradil její partner

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková
Petr Vojnar a Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2021

Tomáš Plekanec (38) a Lucie Šafářová (34) minulý týden prozradili, že vstoupili do svazku manželského. Pro hokejistu se jednalo už o druhou svatbu, jeho první manželkou byla zpěvačka Lucie Vondráčková (41), která je nyní spokojená po boku moderátora Petra Vojnara (45). Přestože je jeho partnerkou už čtyři měsíce, o manželství s Plekancem s ním nemluví a neměla potřebu hovořit ani o svých pocitech z toho, že se znovu oženil. "Oni mají svůj svět, my máme svůj, ono se to nijak nepropojuje," řekl pro ŽivotvČesku.cz partner Lucie Vondráčkové. Popsal také, jaké jsou vztahy mezi jejich dětmi.

Tomáš Plekanec, který je nyní manželem Lucie Šafářové, byl v minulosti ženatý s Lucií Vondráčkovou. Po rozvodu se oba vydali vlastní životní cestou a zatímco hokejista už si vzal matku své téměř dvouleté dcerky Leontýnky, zpěvačka se před několika měsíci dala dohromady s moderátorem Petrem Vojnarem. Jejich vztah je teprve v začátcích a závažná témata týkající se budoucnosti, jako například svatba, proto zatím nejsou na stole.

"Jsme spolu čtyři měsíce, takové věci řešit, je hodně předčasné," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar, zda si umí představit svatbu. Sňatek bývalého manžela své družky moderátor nijak neprožívá. "Nepřál bych jim vůbec nic, neřeším to, toto je mimo mě, my se o tom nebavíme. Oni mají svůj svět, my máme svůj, ono se to nijak nepropojuje," dodal pro ŽivotvČesku.cz partner Lucie Vondráčkové.

Petr Vojnar má z předchozího vztahu téměř pětiletého syna. Lucie Vondráčková má z manželství s Tomášem Plekancem syny Matyáše (9) a Adama (6). Oblíbený moderátor a fenomenální zpěvačka už své děti seznámili a jsou rádi, jaké mají momentálně vztahy.

"Můj syn Sebastian se už se syny Lucky poznal. A vycházejí spolu dobře, kluci k Sébovi přistupují hezky. Lucky kluci jsou starší, ale berou ho jako mladšího kluka, kterého opečovávají," prozradil Petr Vojnar o kamarádství svého syna s potomky Lucie Vondráčkové pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.