Reese Witherspoonová má 17letého syna, který je lamač dívčích srdcí. Podobu slavných rodičů nezapře

Reese Witherspoonová je matkou tří dětí
Reese Witherspoonová je matkou tří dětí
Foto: showpix.cz

Hollywoodská hvězda mnoha romantických komedií i dramat a trojnásobná matka Reese Witherspoonová (44) může být náležitě pyšná. Vychovala totiž tři potomky a větší pozornosti se teď dostává jejímu sedmnáctiletému synovi Deaconovi, jehož otcem je neméně známý americký herec Ryan Phillipe (46).

Přední stránky časopisů ještě donedávna plnily články věnované především dceři slavné hollywoodské krásky – Avy Elizabeth (21), jejíž podoba s matkou Reese je až zarážející a čím je starší, tím je to viditelnější. Ale na pomyslné »výsluní« se dostává i hereččin syn Deacon, který nejde ve stopách »Pravé blondýnky«, ale jeho snem je úspěch v hudebním průmyslu.

"Rodina mě podporuje. Víc už to snad ani nejde. Mám opravdu štěstí, že je pro mě také kreativní inspirací a všichni mi pomáhají, s čím jen můžou. Když skládám, oni jsou první, komu to dávám poslechnout. Mojí mámě, tátovi, bratrovi a sestře," řekl Deacon Witherspoon v rozhovoru pro web billboard.com a přiznal, že má domácí studio přímo v suterénu rodinného domu a občas je při skládání a hraní slyšet až v horním patře.

"Moje máma mi ráda pomáhá. Vyjadřuje se k tomu, co se jí líbí, což je opravdu užitečné hlavně proto, že má dobrý vkus," přiznal sympatický Deacon hezký vztah se slavnou matkou, které je v řadě věcí také hodně podobný. Především mají stejný humor a po vizuální stránce široký úsměv. 17letý mladík našel v hudbě velkou zálibu a jeho vzorem je norský hudebník a skladatel Kygo (29).

Deacon se věnuje také modelingu, ale jeho hlavním cílem a snem je vystupování na hudebních festivalech, koncertních turné a tvorba vlastní hudby, kterou by těšil své fanoušky a posluchače.

V červenci vydal debutovou skladbu Long Run a na konci října, kdy oslavil také sedmnácté narozeniny, spatřil světlo světa jeho druhý singl Love For the Summer. "Vždycky je to skvělý pocit, když se vám dostává uznání za vaši práci, zejména tu kreativní," dodal Deacon Witherspoon pro web billboard.com.

Lauren Grahamová (53) během své kariéry hrála ve velké řadě filmů a seriálů, většině svých...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.