Reklama:

Regina z Vyvolených o sobě dala vědět a vyzývá padlé anděly k probuzení. Informuje také o nahém králíkovi a hypnóze

Regina a její bydlení
Regina a její bydlení
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 1. 2024

Poslední informace redakce ŽivotvČesku.cz o dobrodružném životě Reginy z VyVolených v rekreační oblasti u Brněnské přehrady jsou z loňského listopadu. Tedy z doby, kdy do ČR »přicestovalo« chladnější období. Aktuálně se někdejší kontroverzní účastnice slavné reality show ozvala na sociální síti Facebook, a to s výzvou směrem k biblickým padlým andělům a jejich probuzení, a to s ohledem na takzvaný adrenochrom. Podle zjištění redakce jde o další z konspiračních nosičů, který se objevuje ve veřejném prostoru, zejména pak na sociálních sítích.

Reklama:

Regina proti systémovým hodnotám bojuje dlouhodobě. V minulosti pro ŽivotvČesku.cz příkladem uvedla v rozhovoru, když dostala dotaz na prezidentskou volbu v loňském roce v lednu, že je to »divadlo na probuzení lidí«.

Reklama:

"Já těmto věcem nedávám žádnou energii, pokud to nepřistane od někoho moudrého na internetu, tak tomu moc nedávám. Protože vím, že to je jen divadlo na probouzení lidí, že už je vyhráno od roku 2016. A pro mě nějaké figurky, jako je prezident, vůbec není potřeba. Mně by se líbilo, kdyby všichni lidé vzali zodpovědnost, stali se suverénními bytostmi, zapomněli, že jsou nějaké jméno a číslo, dokázali by žít svobodně, zajímavě, přátelsky a hlavně originálně, protože takhle si lidé byli hodně podobní, jak prošli těmi školami," uvedla svůj pohled pro ŽivotvČesku.cz Regina, která pravděpodobně stále obývá rekreační nemovitost na okraji Brna.

Podle posledních informací se původně chata, která stojí na pozemku, o který se dělí několik vlastníků, měla prodávat. "Zatím k prodeji nedošlo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů Reginy, který má ohledně chystaného prodeje poměrně přesné informace.

I když v minulosti Regina uvedla, že její bydlení nemá řadu standardních možností, příkladem dlouhodobě v objektu neteče voda, nefunguje elektřina a toaleta v prostorách chaty rovněž už jen pamatuje časy, kdy se dalo »splachovat«, internet tu a tam svérázná blondýnka využívá, o čemž svědčí její poslední příspěvek na Facebooku z pátku. V něm se vydává směrem k jakési konspirační teorii, jak zjistila redakce ŽivotvČesku.cz.

Příspěvek Reginy nechala redakce v původním změní - bez úprav. "Radio, tele-vize( tel lie vision) , net ( 1 0) sygnal jsou ukazem toho, jak nás éter propojuje. Naše těla i duše byla brzděna "lidmi" kteří mucili děti kvůli adrenochromu, . . Jedovali nás od mala, aby pro ně bylo snazší nás ochocit. Změna stravy k živé, vás oživí "zombici" "králík je nahý" monopoly hypnoza! Probudte se už nádherné bytostí- padli andělé," uvedla ve svém příspěvku někdejší účastnice reality show.

Realita je ale taková, že ve skupinách na sociálních sítích se stále objevují zmínky o takzvaném adrenochromu. Jak uvedl portál iRozhlas, jde o severoamerickou konspirační teorii QAnon, která tvrdí, že tato látka, která má být získávána z krve vyděšených dětí, slouží jako elixír věčného mládí. Biochemik Igor Kučera pro periodikum uvedl, že adrenochrom ve skutečnosti žádné zázračné účinky nemá. Získat ho je možné v běžných specializovaných obchodech.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: