Regina z VyVolených přelstila drahotu. V zeleném stanu ji hřeje svetr navíc podle Pekarové, složenky za energie ji netrápí

Bydlení Reginy z VyVolených
Bydlení Reginy z VyVolených
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 2. 2023

Řadu českých domácností trápí současná ekonomická krize, která s »chutí« sahá do jejich peněženek čím dál hlouběji. Zdražilo nájemní bydlení, energie, potraviny a rozhodně to nevypadá, že by bylo lépe. Jak se vyhnout drahotě, nevymysleli ani ministři ve Fialově vládě. Kdo s ní však »dokonale« zatočil, je až k neuvěření. Regina Holásková (44), která se v minulosti proslavila jako účastnice první řady reality show VyVolení, našla poměrně »sofistikované« řešení. Zimu totiž přečkává v zeleném stanu na pozemku v rekreačním objektu u Brněnské přehrady. Redakce ŽivotvČesku.cz získala snímky a informace, jak se sympatické blondýně daří.

Série snímků, které pořídila redakce ŽivotvČesku.cz, odhaluje jednoznačně ekonomicky nenáročné bydlení Reginy Holáskové. Na pozemku, který někdejší účastnice reality show celoročně obývá, jsou prostory zdevastované chaty bez elektřiny, vody a toalety. I to je důvod, proč v zimě bývalá účastnice reality show dává přednost »druhému« domovu v podobě zeleného stanu.

Že by někdejší hvězdě VyVolených byla zima, i když rtuť teploměru ukazuje pod nulou, o tom se dá dlouze diskutovat. Nepochybně totiž využila zkušeností předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové a nedostatek tepla vyřešila »lišácky« svetrem navíc.

"Přes zimu je tam sama. Na konci léta ji navštívil OSPOD kvůli její dceři a co vím, tak ta je teď buď u babičky, nebo u svého otce," řekl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů Reginy Holáskové, která se rozhodně může pochlubit tím, jak přelstila současnou drahotu - i když v neprospěch svého komfortu.

Regina Holásková měla přitom velké plány, které se ale evidentně nenaplnily. "Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování, takže jsem mu pak vracela i nějaké peníze. Přestěhovala jsem se sem. Teď to po patnácti letech vzdávám. Je pravda, že mně chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show v loňském roce na konci léta.

Ohledně svého bydlení se netajila tím, že to je trochu lidově řečeno »punk«. "V létě je to dokonalé, v zimě náročné. Tak, že musím obstarávat dřevo, vodu, starat se o zahradu... Sotva skončí zima a už jsem v záhoně až do podzimu," tvrdila dále pro ŽivotvČesku.cz charismatická Regina.

"Je to tam úplně bez všeho. Není tam voda, není tam elektřina, není tam toaleta. Je neuvěřitelné, že někdo dokáže takhle žít, na druhou stranu není vyloučeno, že pokud se bude dál všechno zdražovat, že takhle neskončí víc lidí," dodal pro ŽivotvČesku.cz soused, který má blízko k objektu, ve kterém Regina Holásková žije.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.